My Freaky Love Story (2022)

petr12
Updated Březen 11, 2023
 
7.0 (1)
437 1 2 0
My Freaky Love Story
#MyFreakyLoveStory Episode 1 (Part 1) [ ENG SUB ]
My Freaky Love Story

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
1 série, 12 dílů, 28 minut
Původní znění
Hrají
Angelgrace America, Aries Go, JC Lopez, Kaleb Ong

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Po propité noci se Charlene probouzí za trest v mužském těle. Musí najít způsob, jak zvrátit kletbu. 

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
6.0(1)
Herecké výkony
 
8.0(1)
Zvuk
 
7.0(1)
Zpracování
 
7.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Březen 11, 2023)
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Prostě Filipíny ... seriál jsem měl rozkoukaný, nyní dokončeno.
Klady: herecká stránka u mnohých a též, že na některé z herců i hereček se dalo dívat (Kajo to jistil ...), ze začátku to vypadalo na svěží dílko, hudba už ne tak top, zdála se mi hodně, hodně stejná, jako u jiných pinoy projektů, transek méně a dokonce nebyly tak pitvořící se, v tom je předčila afektovaně hrající služka, což na Filipíny je "normálně" hrající herečka.
Už méně se mi líbilo, že vše bylo natahováno "na skřipec", prostřední část skoro o ničem, pořád dokola, minuty titulků před i po a že někteří tvůrci se snaží divákům vštípit to, že všichni mohou milovat všechny, bez rozdílů orientace a pohlaví. Prostě orientaci má každý danou, i když sexuálně se může chovat jinak, obojetně nebo zcela opačně. Ale celkově spokojenost pro příjemný závěr, svěžest a otevřenost.


 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.