My Gear And Your Gown (2020)

jiri.twist
Updated Duben 12, 2024
 
7.3 (3)
956 3 8 0

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 12 dílů, 40 minut
Původní znění
Hrají
Pahun Jiyacharoen, Pawin Kulkaranyawich, Chayakorn Jutamas, Pattadon Jan-Ngern, Napat Patcharachavalit, Neen Suwanamas a další

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Pai a Itt jsou studenty střední školy, kde je jejich profesorka dá dohromady, aby obrýlený nerd Pai doučoval sportovního týpka Itta, kterému učení moc nejde a aby se i on mohl dostat na univerzitu. Vzájemné nedoruzumění způsobí jejich nevraživost, která pokračuje dál i na univerzitní půdě. Překoná jejich vzájemná utajovaná láska všechny problémy včetně toho, že rodiče Pai-eho jej chtějí poslat zpět před Ittem do zahraničí?

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
5.7(3)
Herecké výkony
 
7.0(3)
Zvuk
 
8.7(3)
Zpracování
 
7.7(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0
Taková oddechovka. Upřímně vedlejší pár mi přišel více zajímavější než hlavní, dokonce chemie u vedlejšího páru byla lepší.
I tak bych to ale doporučil. Je to takové lehčí, ideální si toho odpočinout a na chvilku vypnout.
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0
Příběh trochu slabší, ale jakž takž ucházející. Mě to bavilo.
Celkové hodnocení
 
6.5
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0

Další ze seriálů je solidním průměrem ve thajské vlně ze školního prostředí. Tvůrci si vysnili bohatého a chytrého nerda jménem Pai, jehož rodiče vlastní nemocnici, má služku, řidiče v nejnovětším typu Mercedesu a zrovna jej matka stáhla ze studií v Anglii a Itta, chudšího studenta, který studiu moc nedá a zažije tragédii v rodině.
Příběh téměř tradiční, herectví bylo ovlivněno chováním postav, dle mě nejlépe zahrána byla postava zakřiknutého Pai-eho (24 letý herec Win Pawin), Itt nebyl tak přesvědčivý (18 letý Marc Pahun), ostatní jen průměr, zaujaly mě postavy Waana a Pure-ho. Hudba dobrá, někdy těch klavírů a umělého natahování bylo přespříliš (v pár scénách mi připadalo chování postav jako dvě joja) a výborná hlavní píseň, zpracování tradičně slušné (to zn. i mírně zpomalené).

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.