Narrow path to happiness / Keskeny út a boldogság felé (2023)

karcikarel
Updated Červen 01, 2023
 
6.0 (1)
477 1 2 1
Narrow path to happiness / Keskeny út a boldogság felé
Narrow Path to Happiness - Trailer
Narrow path to happiness / Keskeny út a boldogság felé

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
82 minut
Původní znění
Hrají
Gergo Gagyi, Zsófia Kemény, Lénárd Váradi

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Tagy

Úzká cesta ke štěstí je celovečerní dokument, který mapuje životy dvou mladých romských gayů v pozitivním láskyplném vztahu po dobu tří let. Je to první svého druhu průřezový dokument s gay tématikou z Maďarska, který spojuje dva světy a zaměřuje objektiv na romský (cikánský) aspekt LGBTQ+ zkušenosti.

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
5.0(1)
Herecké výkony
 
8.0(1)
Zvuk
 
6.0(1)
Zpracování
 
5.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
5.0
Dva mladí Cikáni. Mezi sebou si opravdu neříkají Romové a mnohé to uráží, se přestěhovali z vesnice na předměstí Budapešti v touze stát se slavnými. Jejich vztah byl spíše v rovině umělec a jeho manažer, té láskyplnosti bylo před kamerou opravdu málo. Přehnané představy hned zkraje zchladila studující scénáristka, která odmítla zpracovat jejich námět a nabídla "pouze" roli konzultanky a pomocné ruky. Pár pokusů nastartování kariéry nevyšlo podle jejich představ a ke konci jsem z nich měl pocit rezignace a uvíznutí ve stereotypech, byť se chtěli pokoušet uspět i nadále. Zpracování mi přišlo zbytečně formální, úzkoprsé a ploché. Zkrátka made in USA. Škoda.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.