Ore to kareshi to kanojo no jijô / My Rosy Life, His Rosy Passion (2014)

tomas106
Updated Srpen 06, 2023
 
6.7 (4)
2944 0 4 1

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
61 minut
Původní znění
Hrají
Yûya Tsuruta, Wataru Matsumoto, Ayumu Kuroki

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Srpen 01, 2023
Přeložil

Tagy

Otoya se přizná svému milenci, že je ženatý. To Junpei nejdřív nese špatně, i přesto, že se jedná o manželství pouze za účelem skrytí sexuální orientace před otcem. Junpei pozná onu "manželku" a všichni se dohodnou, že zkusí bydlet spolu.

Uživatelské recenze

4 reviews
Celkové hodnocení
 
6.7
Příběh
 
6.8(4)
Herecké výkony
 
7.3(4)
Zvuk
 
6.3(4)
Zpracování
 
6.5(4)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
6.0
Japonsko je v mnohém extrémní,na jednu stranu natočí příběhy kde se pomalu nechytí za ruku a nedají si ani pusu a na druhou stranu natočí pomalu porno, což je tento příběh. Ve zratce je to příběh trojice hetesexuálka, bisexuál a gay, vzájemně se doplňují jako celek a funguje jim to, všichni jsou ve finále spokojení.
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
8.0
Eroticky ladené dielo, kde jemne hmlisto, ale i detailne priamo nazriete do "kuchyne" japonskej novovzniknutej "rodiny". Sen alebo skutočnosť. Milostné scény, ako sen nevyzerajú, herci sa rolí zhostili presvedčivo. Videla som tento film aj pred rokmi, odporúčam pre tých, ktorí Japonsko môžu.
Celkové hodnocení
 
4.5
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
5.0
Láskou nasycený romantický snímek plný pochopení o perfektním vztahu ve třech.
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Trochu ztřeštěná komedie, kde nelze moc hledat racionalitu v ději, což je ale vynahrazeno na konci. Takový protipól asijských romantických seriálů, takže milovníkům tohoto žánru bych to radši nedoporučil.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.