Our Son (2023)

Jiřik
Updated Prosinec 30, 2023
 
8.8 (1)
676 1 13 1
Our Son
Our Son
Our Son
Our Son
Our Son
Our Son
Our Son
Our Son
Our Son
Our Son
Our Son
Our Son
Our Son - Official Trailer
Our Son

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
104 minut
Původní znění
Hrají
Luke Evans, Billy Porter, Andrew Rannells

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Tagy

Nicky žije se svým manželem Gabrielem a jejich osmiletým synem Owenem. Navzdory zdání je Gabriel s jejich manželstvím již delší dobu nespokojen a podá žádost o rozvod. Rozpoutá se tak bitva o opatrovnictví, která oba nutí čelit bolestivé realitě jejich vzájemné lásky a lásky k jejich synovi.

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
8.0(1)
Herecké výkony
 
10.0(1)
Zvuk
 
8.0(1)
Zpracování
 
9.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
9.0
Cílové divácké skupiny lze rozdělit dle osvědčeného klíče na zastánce a odpůrce náhradního mateřství v queer komunitě. První citovaná skupina se bude dojímat nad příkladným a citlivým pojetím problematiky. Odpůrcům bohužel nepřináší žádný nový pohled, námět k zamyšlení. Příběh je totiž plný klišé. Nabízí příběh taťky a "mamky" milujících svého syna. Všichni působili tak přirozeně, že jsem měl pocit sledování jejich reálných příběhů.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.