Something in My Room (2022)

มิกกี้ - Mikky
Updated Leden 31, 2024
 
9.6 (8)
4983 1 19 10
Something in My Room

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
10 dílů, 48 minut
Původní znění
Hrají
Nut Supanut Lourhaphanich, Plan Thanawat Koosuwan, Took Chanokwanun Rakcheep, Phiao Duangjai Hiransri, Green Phongsathorn Padungktiwong

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Pat sa prestahuje s matkou do nového nájomného domu, kde sa stretne s Phobom, duchom, ktorý stratil pamäť. Pat musí pomôcť Phobovi vyriešiť jeho záhadu smrti do 49 dní od jeho smrti. Podarí sa im to?
Natočené podla komiksu “Me and the Ghost In My Room” (Ja a duch v mojej izbe) od Raflael. (Star Hunter Entertainment Twitter)

Uživatelské recenze

8 reviews
9-10 hvězdiček
 
100%
7-9 hvězdiček
 
0%
5-7 hvězdiček
 
0%
3-5 hvězdiček
 
0%
1-3 hvězdiček
 
0%
Celkové hodnocení
 
9.6
Příběh
 
9.6(8)
Herecké výkony
 
9.9(8)
Zvuk
 
9.5(8)
Zpracování
 
9.3(8)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Tenhle příběh jsem si vybrala jen kvůli Nutovi, příběh, o kterém jsem věděla, že nebude mít konec " a žili spolu šťastně až do smrti'. Ale vůbec nelituji, spotřebovala jsem haldu kapesníků, dostala záchvat smíchu, prožila celou škálu emocí. A pokud ve vás seriál, kniha či film dokáže vyvolat tolik emocí, pak splnil svůj účel a já jsem za to vděčná. Ač bylo obsazení skvělé, herecké výkony všech byly uvěřitelné, tak musím prostě vyzdvihnout Nuta, jeho obrovský talent a potenciál. A i když tento příběh neskončil " a žili spolu šťastně až do smrti" zanechal ve mně pokoj a naději věřit v " žili spolu šťastně i po smrti".
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
Tak tohle se mi hodně trefilo do vkusu. Čekala jsem, že to bude nějaká lehká oddechovka, což i na začátku tak trochu vypadalo, ale nakonec to byl docela kvalitní, napínavý a pro mě moc krásný seriál. Hlavní dvojice byla kouzelná, Plana jsem do této série neměla štěstí vidět, ale moc se mi líbil a pro Nuta mám slabost už dlouho a tady jsem si ho neskutečně užívala, hrál skvěle a byl i ohromně roztomilej. I postava Dream a její herečka mě tak nějak fascinovala. Vůbec jsem se u toho nenudila, dívala jsem se na uncut verzi, tak nevím, jak moc je osekaná normální verze, ale stejně mi připadá, že má tento seriál hodně málo pozornosti. Konec mě absolutně dostal, i když člověk tak nějak čeká, kam ten děj směřuje, tak jsem to stejně hodně obrečela a opravdu chválím za ten nápad a zpracování.
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
V této krátké, jednoduché a odlehčené sérii najdeme fantazii s nadpřirozenem, komediální nádech, romantiku, ale také realistické problémy a životní moudra. Občas jsem se ale cítila ztracená, některé scény byly zbytečně zdlouhavé (nebo spíš tato zápletka není pro mě stvořená). Herecké výkony byly velmi dobré, roztomilé, sladké, se zvláštní, ale působivou chemií, také pocítíte emoce, které působí velmi realisticky.
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
Na začátku jsem čekal, že seriál pojede v lehkém komediálním stylu, ale pak to začalo být hodně napínavý a vtáhlo mě to do děje a konec jsem obrečel.
Nuta Supanuta mám rád už z Oxygen, ale tady měl o hodně víc prostoru jako herec. Je to prostě multitalent, herec i zpěvák. Ale i další herci byli moc fajn, Celkově za mě palec nahoru. :-)
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0
První díl jsem si pustil hned, moc mě to nenadchlo, pak jsem čekal až na celý překlad od Nioby. V první půli se mě zdály některé scény zdlouhavé, zbytečné, ale příběh gradoval do velkých výšin a vyústil v "něco" moc smutně krásného, podobného jako i konec stejně pěkného seriálu Dear Doctor, I´m Coming for Soul. Drobnosti v příběhu promíjím a jsou nepodstatné, buddhistický styl myšlení se mě nejvíce dotýká. Hlavní herci hráli přesvědčivě a byli roztomilí, z těch vedlejších sympoš Ben známý ze seriálu The Tuxedo, zajímavá dívka Dream a urostlý Lak. Jen jsem trošku tápal u Phatovy matky, v prvním díle jsem ji považoval za mladší Phatovu sestru, ve skutečnosti měla v době natáčení 44 let, ale z toho brežněvovského obočí jsem byl na rozpacích, jestli to tak tvůrci chtěli, zapomněli "ostříhat" nebo to mělo připomenout, zda není herečka transženou, umístil jsem její foto do Obrázků, je to myslím ze 3. dílu, ale takto byla po celou dobu seriálu.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Velmi pěkný příběh. Na začátku docela sranda a v druhé půlce dobrý napnelizmus. Byl jsem jak na trní jak to bude s nima pokračovat dál. Mě to hodně bavilo. No a klasicky sem ke konci řval jak ta krava.
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Čo sa stane ak máte "niečo" v izbe? Čo sa stane ak sa "tomu" rozhodnete pomôcť? A čo sa stane ak sa do "toho" zamilujete? Zujímavá téma "láska medzi duchom a človekom". Je to veľmi pekný príbeh s veľkou dávkou emócii. Sprvu je to trochu pomalé, ale postupne sa dej pekne rozvinie. Je tam pekná hudba, ktorá podtrháva atmosféru. Medzi hlavnou dvojicou Phat a Phob je dobrá chémia a veľmi pekný vzťah ktorý sa vyvinie v niečo hlboké. Herci to zahrali neuveriteľne, keď plakali, plakala som s nimi, keď sa smialy, smiala som sa s nimi. Cítila som ich smútok aj bolesť. Taktiež herečka v podaní slečny Nuan to zahrala super. Viem si ju predstaviť aj v nejakom horore. V seriály nechýbalo napätie a ani zimomriavky. A teda určite si pripravte hromadu kapesníčkov na poslednú epizódu. Je to happy end? Na to odpoveď nemám. Posúďte sami. Pre mňa jednoznačne skvelý príbeh.
(Upraven: Říjen 22, 2022)
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
8.0
Dej sa trošku líši od predlohy. V prvých častiach je dej trošku nudní a pomalí, no na konci je dej veľmi napínavý a to ružové pre fanúšikov BL seriálov. Ty ktorý poznajú alebo sú fanúšikovia herca Lourhaphanich budú na srdci veľmi dojatý a potešení, jeho herecký výkon bol najlepší, keď že mal dosť šanci sa prejaviť (oproti seriálu Oxygen). Niektorý BL fanúšikovia môžu byť sklamaní s scénami kde sú hlavné postavy ale ohľadom toho že jedna hlavná postava je duch, na prekvapenie je v seriáli dosť intímnych chvíľ, môže sa zdať že až moc :D. Čo sa týka poslednej časti je z nich najlepšia ale zároveň smutná.
Seriál vo mne zanechal dosť podivné city ako je smútok, šťastie či dojatosť. Seriál si určite pozriem ten to rok ešte raz je pekný.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.