Rooted (2023)

jiri.twist
Updated Březen 24, 2024
 
6.0 (2)
242 1 7 1
Rooted
Rooted
Rooted
Rooted
Rooted
Rooted
Rooted - Trailer
Rooted

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
29 minut
Režie
Původní znění
Hrají
Wei Lie Jin, Yuan Hom Wang, Lan Shen Wang

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Tagy

Akupunkturista Yun Wu se tajně zamiluje do plavčíka Da Hana, který ho zachránil, když se topil v moři.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
6.0(2)
Herecké výkony
 
6.0(2)
Zvuk
 
6.0(2)
Zpracování
 
6.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
5.0
Mladík si tak v klidu plave, když najednou někdo usoudí, že se topí. Úvodní zápletka působí úsměvně, stejně tak je k zamyšlení, že by plavčík nevěděl, že se má na slunci namazat, nicméně podstata příběhu v uvědomění si citů k plavčíkovi, zde je.
(Upraven: Březen 14, 2024)
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Vůbec jsem nepoznal herce Wei Lie Jina, který hraje jednu z hlavních rolí v něžném seriálu DNA Says Love You, který zde máme na GT přeložen. V tomto kraťasu hraje kluka, který se zamiloval do plavčíka a musí se se svými pocity vyrovnávat. Poprvé vidím ve filmu i taiwanského aborigince (plavčík Da Han). Sexuální probuzení je ale v tomto kraťasu bez romantiky, neboť plavčík je hetero a příběh se stáčí především na hlavní postavu a sebeobjevování vlastní orientace, zamilovanosti a jak se s tím vším vyrovnat pod dohledem přísného otce, se kterým vede provozovnu čínské medicíny a akupunktury. Navíc snímek končí neslaně, nemastně pro diváky, kteří budou očekávat pohádkový konec, ale úplný závěr, kdy Yun Wu odplave z místa, kde se na začátku topil, pro mě symbolicky znamenalo, že si uvědomil své já, začal si vážit sám sebe a pokračuje posílen do svého dalšího mladého života, a toho si na filmu cením, i když na desítku v hodnocení projekt nemá.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.