Senpai, Danjite Koidewa! / Senpai, I'm in Love! (2022)

karcikarel
Updated Duben 26, 2024
 
7.8 (4)
2812 1 5 8

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
1 série, 8 dílů, 25 minut
Původní znění
Hrají
Shuichiro Naito, Toshiki Seto, Shunsei Ota, Junya Asada

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Yanase je zkušený designer a je pověřen koučováním nováčka Kanedy, který je nevýrazný, někdy i nepřátelský. Yanase se snaží prolomit ledy, což se mu podaří po jednom večírku, kde se Kaneda opije.

Uživatelské recenze

4 reviews
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
7.0(4)
Herecké výkony
 
8.0(4)
Zvuk
 
7.8(4)
Zpracování
 
8.3(4)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Líbilo se mě, jak vztah Yanaseho a Kanedy neustále balancuje na hraně, jak je to celé tak moc křehké, a přitom tak sladké. Kluci v hlavních rolích jsou úžasní a talentovaní. Výhrady mám jen ke scénáři, kdy jsme nedostali žádnou informaci, zda kluci zůstali v kontaktu během Yanaseho pobytu v Kanadě, a pak mě přišel moc uspěchaný konec. Ale i přesto seriál velmi doporučuji.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Docela roztomile trhlý příběh. Mě to docela zaujalo.
Celkové hodnocení
 
5.8
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
7.0
Ide o sfilmovanie mangy. Je to vcelku roztomilá japonská komédia s ľahkou romantickou linkou, plná nedorozumení, ktoré vznikajú hlavne na základe úvah a predpokladov hlavných postáv bez vzájomnej komunikácie. Príbeh je veľmi jednoduchý, nič dramatické od tohto seriálu nečakajte. Romantické prvky sú veľmi zdržanlivé. Naito Shuichiro, ktorý stvárnil úlohu Yanaseho podal celkom prijateľný herecký výkon, no čo sa týka druhej hlavnej postavy tak tam to pre mňa nebolo moc presvedčivé. Zo seriálu cítiť že je tvorený podľa mangy čo dokazuje aj réžia a kamera. Ak hľadáte niečo jednoduché a milé, tak toto je práve pre vás.
(Upraven: Srpen 18, 2022)
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Projekt z Japonska je dle mě mírně nadprůměrný. ROZTOMILOST je jeho největší zbraň. Příběh ničím novým ale nepřispěl, uděláno zřejmě pro Japonky a ze západních zemí spíše pro žabky-puberťačky z druhého stupně základních škol, největší sex - pusinka příšerná (dvě figuríny). Herectví velmi ucházející (dle japonského pohledu) u Janase-ho, ale Kaneda, to byla mnohdy jen křeč.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.