Sex O'Clock (2023)

TheTrouble
Updated Červen 14, 2023
 
8.6 (3)
1114 1 1 0
Sex o’clock – sleduj nový komediálny Voyo Originál už od tohto piatka jedine na Voyo
Sex O´Clock

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
1 série, 10 dílů, 35-45 minut
Původní znění
Hrají
Maxmilián Kocek, Sára Korbelová, Karolin Omastová, Jan Révai, Petra Bučková, Tomas Sean Pšenička, Kryštof Švehlík, Csongor Kassai, Leona Skleničková, Jana Švandová, Václav Vašák

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Dospívající Adam (Maxmilián Kocek), podobně jako jeho kamarádi, řeší hlavně to, kdy a s kým konečně přijde o panictví. A jakoby puberta nebyla dost složitá sama o sobě, život jemu i celé rodině převrátí naruby zjištění, že jeho otec (Jan Révai) je teplej jak štrúdl. Otcův nečekaný coming out odstartuje spirálu událostí, s kterými se bude muset poprat nejen on, ale také jeho matka (Petra Bučková), babička (Jana Švandová) nebo sestra (Sára Korbelová).

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
8.6
Příběh
 
7.7(3)
Herecké výkony
 
9.0(3)
Zvuk
 
9.3(3)
Zpracování
 
8.3(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Na české (moravské) poměry se jedná o mimořádně povedený seriál. Každá jednotlivá postava příběhu je napsána tak realisticky a tak syrově, až mám podezření, že všechny postavy vycházejí ze skutečných příběhů skutečných lidí. Děj působí přirozeně. Jen v prvních epizodách je trošku koncentrovaný. Vše ale vyvažuje komediálnost. Respektive hlášky! Z herců mě asi nejvíc zaujal neokoukaný student pražské konzervatoře Max Kocek v roli patnáctiletého Adama, který je zde i vypravěčem. Ze starších herců je úžasný Jan Révai, který zde ztvárňuje poměrně složitou osobnost Adamova otce. Seriálu hodně pomohlo i zasazení děje do pro pražáky provinčního Zlína s typickou baťovskou architekturou. Doufám v pokračování seriálu. Konec 10. epizody něco málo naznačuje.
(Upraven: Červen 12, 2023)
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Já mám s čím srovnávat a na české poměry je to nesmírně zdařilý projekt. Seriál, který nepostrádá šťávu, švih, moderní pojetí s mírnou přidrzlostí a lehce komický nadhled. O "vadách" by se dalo polemizovat, ale ty jsou z celkového dojmu naprosto nepodstatné. Sedlo mi moc zasazení do "vesnického" (viz předchozí recenze, pobavila mě i reakce na ni) Zlína, kde baťovské domky a stavby jsou stále naprosto super a je zde i to jedno z tanečních center, takže vše hodně uvěřitelné. Zvraty až překvapivé, konec trošku očekávaný, výborné zpracování a hudební podkres. Herecky skvělá a scénáristickými bonmoty vybavená Švandovka, překvapila mě velmi Petra Bučková. To, že věkově zcela neodpovídali někteří herci postavám, jsem překousl, protože Kocek zahrál Adama bezva, a i ty "staré" holky se snažily a ti dva další kluci taky. Nakonec asi nejméně mi tam sedl Révai, ale bylo to postavou a také mi připadal moc "zarostlý", jako odrostlý postarší lev. Výborně! Na naše poměry mě to bavilo s českými a slovenskými herci. DOPORUČUJI ...
Celkové hodnocení
 
6.3
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
5.0
Na naše poměry...Tak trochu jinak. Pokud je pro vás Sex O'Clock prvním seriálem z teenagerského prostředí, váš věk je jen jednociferný, budete ohromeni. Scénář vám příjde promyšlený, herci autentičtí, hudba pecková, zpracování bez výhrad. Pokud ale máte s čím porovnávat, tak vám dojde, jak opět doháníme vlak, který je minimálně dvě stanice před námi. Jde vidět, že scénáristé před psaním pilně lovili inspiraci u kolegů. Originální bylo snad jen natáčení v Gottwaldově, díky dotacím. Městě, které z výšky působí jako dlouhá vesnice bez zřetelného centra. Kluk, vzezřením ideál pro pány toužící po dětech, který se z prvního stupně zatoulal na gymnázium, řeší typické pubertální problémy. Každá postava je něčím sužovaná. Celý děj působí hodně překombinovaně. Herci působí docela přesvědčivě, jen obsazení některých rolí mohli lépe promyslet. Původní název Zlína jsem výše uvedl záměrně, jelikož na mě hudba působila retro. Na zpracování mi vadila kamera, sice trendy, ale za mě nedokázala pracovat s prostorem a lidmi v něm se pohybujícími. Ale jo, snahu musím ocenit.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.