Shadow (2023)

Nioba
Updated Únor 07, 2024
 
9.7 (3)
2759 0 1 14
Shadow

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 séria, 14 epizód, 46 minut
Původní znění
Hrají
Singto Prachaya Ruangroj, Fluke Natouch Siripongthon, Utt Uttsada Panichkul, Fiat Patchata Janngeon, LazyLoxy, Poon Mitpakdee

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu

Přeloženo

Přeložil

Tagy

V roku 1999 je Dan v jedenástej ročníku, keď prestupuje na inú, čisto chlapčenskú katolícku školu. Jeho otec sa lieči v neďalekej nemocnici na rakovinu mozgu v konečnom štádiu a jeho matka zomrela, keď mal iba sedem rokov. Dan trpí spánkovou paralýzou pri ktorej sa mu zobrazuje podivný temný tieň. Pri prestupe na novú školu si sadne do lavice študenta Trina, ktorý zmizol za záhadných okolností v školskom areály pri jazere. Tieň sa začne Danovi zjavovať častejšie a už nie iba v spánku.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
9.7
Příběh
 
9.7(3)
Herecké výkony
 
9.7(3)
Zvuk
 
9.7(3)
Zpracování
 
9.7(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Shadow je seriál, kde se roztáčí kolotoč událostí takovým tempem, že až nechápu, jak rychle těch 14 dílů uběhlo. Většina epizod končí cliffhangerem, a udržují tak diváka na pokraji šílenství. I když zde dominuje mystično, příběh dává smysl, a i to překvapivé zakončení příběhu mě přišlo jako nejlogičtější možné. Hlavní herecká trojice Singto (Dan), Fiat (Trin) a Fluke (Nai) excelentní. I když se nejedná o klasické BL, velmi doporučuji. Za mě obrovské překvapení.
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Trochu víc netypicky bl příběh, kde romantiku nahradilo tajemno až mystično a skvěle to funguje.
Devadesátá léta, chlapecká škola, temný les a hudba vytváří skvělou atmosféru. A ten konec ten mě vysloveně nadchnul.
Velmi kladně hodnotím herecké výkony především Singta v roli Dana, tato role mu seděla snad nejvíc ze všech jeho dosavadních postav.
Určitě doporučuji pokud se rádi bojíte.
(Upraven: Leden 07, 2024)
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Tak tenhle seriál se podle mě vážně povedl. Možná proto, že mám ráda horory, ale vážně mě to dost bavilo, nic podobného jsem zatím z Asie asi neviděla. Bylo to zamotaný, komplikovaný a napínavý. Herci byli skvělí, obzvláště Singto. I OST se povedlo. A ten konec...pokud někomu nevadí horory, tak bych to určitě doporučila. Není to ale teda typické BL, romantika tu místo moc nemá.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.