Tam, gdzie placza ptaki (2023)

petrsv
Updated Květen 17, 2024
 
6.9 (2)
181 1 3 0
Tam, gdzie placza ptaki
Tam, gdzie placza ptaki
TAM, GDZIE PŁACZĄ PTAKI (2023) | reż. JAKUB WENDA | TRAILER
Tam, gdzie placza ptaki

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
15 minut
Původní znění
Hrají
Borys Otawa, Jakub Gasior

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

14letý Szymon žije v přímořské vesnici, kde tráví léto poflakováním s kamarádama. Když se zde nečekaně objeví kamarád Filip, jehož rodina se již dříve odstěhovala do města, Szymon cítí, že to, co ho táhne k Filipovi, je něco víc než jen přátelství.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
6.9
Příběh
 
7.0(2)
Herecké výkony
 
7.0(2)
Zvuk
 
6.5(2)
Zpracování
 
7.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Po všech stránkách solidní kraťas, dokonce ani věk hlavních představitelů mi nevadil a příběh by mohl být uvěřitelný někde v Norsku nebo na Taiwanu, Fiipínách. Ale na polské vesnici, to mi přišlo absolutně nereálné, i když snahu tvůrců chápu a vnitřně ji podporuji a oceňuji.
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
7.0
Oceňuji, že i když je to tak trochu ponurý film, je vlastně pozitivní. Žádná šikana, krev apod., Jakub Wenda prostě ukázal, že to jde i bez toho. A to i přesto, že jde o polský venkov. Jestli je to více reálné, nebo spíš naivní, nepovažuju tentokrát za podstatné. Co už se ale moc nepovedlo, je zápletka vs. věk herců. Na jednu stranu je fakt, že příběh odpovídá tomu, že by se měl odehrávat v tomto období, na druhou stranu je evidentní, že zejména Jakub Gasior už má takové období dávno za sebou. Nicméně je to studentský film, nelze čekat dokonalost zkušených tvůrců.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.