The Exploding Boy (2023)

karcikarel
Updated Březen 02, 2024
 
3.0 (2)
467 1 4 0
The Exploding Boy
The Exploding Boy
The Exploding Boy
"Exploding Boy" Gay film trailer
The Exploding Boy

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
83 minut
Původní znění
Hrají
Bradley Thomas Stephens, Daniel Q. Taylor, Justin Zheng, Adrienne Sparks, Isis Eggleston, Parris Bates

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Alex Silver sní o tom, že se stane příštím Jimem Hensonem. Bohužel jeho život není žádné veselé loutkové divadlo. Jeho otec je panovačný, jeho škola je tísnivá a zdá se, že i lidé v okolí ho chtějí dostat. Vše se ale změní, když do jeho života vstoupí Julius, charismatický přestupový student.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
3.0
Příběh
 
3.5(2)
Herecké výkony
 
3.5(2)
Zvuk
 
2.0(2)
Zpracování
 
3.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
2.8
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
1.0
Zpracování
 
3.0
Přemýšlím, jakou message se nám autoři pokusili zprostředkovat tímto snímkem. Že mezi námi žijí sněhové vločky znuděné životem? OK. Zpracování spíše diváky odradí. I ten škaredinec na vycházce. Nebo téměř souvislý hudební podkres.
Celkové hodnocení
 
3.3
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
3.0
Zvuk
 
3.0
Zpracování
 
3.0
Příběh sice není úplně špatný, ale zpracování metodou školního cvičení působí hodně amatérsky. V rámci žánru frašky celkem povedené dílo, občas to má i vtipný moment. Zatímco Alex Silver působí místy až roztomile, Daniel Q. Taylor spíš jako nemotorné strašidlo, které by si zasloužilo bonbon. Dobré vidět, ale jednou určitě stačilo.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.