The Mattachine Family (2022)

marow
Updated Červen 27, 2023
 
5.8 (1)
776 1 10 0
The Mattachine Family
The Mattachine Family
The Mattachine Family
The Mattachine Family - Official Trailer

Základní informace o filmu

Rok
Země
Původní znění
Hrají
Juan Pablo Di Pace, Nico Tortorella, Emily Hampshire

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Thomas a Oscar sú v dlhoročnom vzťahu. Hoci sa dvojica veľmi ľúbi, po návrate ich prvého pestúnskeho dieťaťa k biologickej matke zistia, že majú rozdielne predstavy o tom, čo znamená založiť rodinu.

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
5.8
Příběh
 
4.0(1)
Herecké výkony
 
8.0(1)
Zvuk
 
6.0(1)
Zpracování
 
5.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
5.8
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
5.0
Tomas je...Záleží hodně na osobních postojích. Milující osoba, toužící po úplné rodině, ve které chybí dítě, kterému by dal pocit bezpečí stabilního domova (společně s partnerem - manželem). Nebo...Nezralá osobnost potřebující pocit ztráty(odloučení) vyplnit dalším dítětem. Zkrátka egoista. Jeho vysvětlení své posedlosti Oscarovi, mě přimělo se přiklonit k druhé variantě. Dítě není další doplněk do domácnosti s jehož výběrem pomáhají lidé z blízkého okolí. Zralý jedinec, pohybující se v sociální bublině lidí řešících děti nebo rodičovské povinností, by měl být odolný vůči těmto vábením. Samotný příběh je hodně konverzační. Někdy až ubíjející. Líbila se mi mezilidská komunikace, která místy působila velice přirozeně, nenuceně. V ostrém rozporu s násilně naroubovanými scénami. Škoda.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.