Three Headed Beast (2022)

karcikarel
Updated Srpen 24, 2023
 
4.1 (2)
642 1 4 1
Three Headed Beast
Three Headed Beast
Three Headed Beast
THREE HEADED BEAST (Trailer) - Frameline46
Three Headed Beast

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
83 minut
Původní znění
Hrají
Cody Shook, Jacob Schatz, Dani Hurtado, Daniel Abramson, Paul Grant, Sarah J. Bartholomew

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Lokalizace

Tagy

Nina a Peter, oba bisexuálové, mají otevřený vztah už téměř deset let. Jejich nemonogamní uspořádání jim umožňuje svobodně zkoumat vnější spojení čestným a vzájemně prospěšným způsobem. Ale zatímco Ninina sexuální setkání nejsou nijak vázána, zdá se, že Peterův vztah s pravidelným milencem Alexem se prohlubuje, čehož si Nina rychle všimne. Když důvěra a transparentnost ustupují žárlivosti a nejistotě, dvojice začne pochybovat o budoucnosti svého vztahu.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
4.1
Příběh
 
4.0(2)
Herecké výkony
 
4.5(2)
Zvuk
 
4.0(2)
Zpracování
 
4.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
3.8
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
3.0
Zpracování
 
4.0
Zpracování zajímavé, většinu filmu se nemluví a spousta záběrů je ve stylu "černoch v tunelu", zřejmě aby divák nebyl až moc pohoršen. Téma filmu asi bude pro někoho zajímavé, já ovšem s klidem odesílám do filmových věčných lovišť.
Celkové hodnocení
 
4.5
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
4.0
Zpracováním jsem se při sledování přenesl o pěkných pár let do minulosti. Celý film vlastně působil hodně retro.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.