Tomber / Falling (2018)

tomas106
Updated Květen 14, 2022
 
9.1 (2)
710 0 3 0

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
33 minut
Původní znění
Hrají
Jean-Baptiste Le Vaillant, Solal Forte

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil
Info
české titulky v rámci kolekce The French Boys 2

Tagy

V zimě roku 1994 v menším francouzském městě dostanou studenti za úkol vypracovat referát o románu jednoho z klasiků francouzské literatury. Baptiste a Léo mají zpracovat román La Chute (Pád) od Camuse. Jelikož Léo bude večer sám doma, dohodnou se, že k němu Baptiste přijede a budou na tom pracovat.

 

Film je také součástí kolekce krátkých filmů The French Boys 2.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
9.1
Příběh
 
9.0(2)
Herecké výkony
 
9.5(2)
Zvuk
 
9.5(2)
Zpracování
 
8.5(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0

Mohlo by se zdát, že jde o snímek jednoduchý. Ale pod touto slupkou se vyklubal příběh niterný, velmi dobře oběma herci zahraný, příběh, který v mnohém divákovi zůstane.

Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Velmi dobrý snímek s nádechem 90. let, takže kluci místo čumění do mobilů trávili večer jinou činností a povídáním. Prostředí, kamera, zvuk - prakticky není co vytknout. Pominu-li postavu učitelky, která byla na odstřel, tak největší devizou tohoto krátkého filmu jsou herci Jean-Baptiste Le Vaillant a Solal Forte. Jejich gesta, pohyby očí v kombinaci s tím, co říkají, vytváří zvláštní atmosféru, ve které je napětí jak při bouřce. Zatímco Léo je v jednu chvíli oběť, kterou by měl divák litovat, chvilku na to má nos až u stropu. Obdobně Baptiste, u kterého divák čeká, kdy pošle spolužáka někam, ale nic. Tvůrci naštěstí nejeli úplně na vlně filmů s otevřeným koncem, takže divákovi se lecos objasní, ale přece jen závěr mohl být lépe zpracován.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.