Tuxedo Terrace (2021)

karcikarel
Updated Říjen 23, 2023
 
6.6 (3)
665 0 1 1

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
12 minut
Původní znění
Hrají
Alexandra Grossi, Xian Mikol, Paul Fox

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Říjen 13, 2023
Přeložil

Tagy

Lorenzo a Kitty se na večeři snaží přesvědčit imigračního důstojníka, že jejich sňatek je legitimní. Večeře se změní v grotesku.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
6.6
Příběh
 
6.7(3)
Herecké výkony
 
6.0(3)
Zvuk
 
6.3(3)
Zpracování
 
7.3(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
8.0
Zábavný kousek, u kterého se nudit nebudete. Spíše bych herce přirovnal k tomu, že stylem dílka hráli s nadlehčeným afektem a bylo to jedním z koření tohoto snímku. Závěr to jistil (za titulky)

Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0
Sice je děj předem jasný, ale je to vtipná groteska, která se prostě povedla. Velmi doporučuji vydržet až za závěrečné titulky.
Celkové hodnocení
 
5.5
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
7.0
Milá fiktívna fraška, s intenzívnou štylizáciou aj keď slabším herectvom. Tak trochu sa vezie na vlne popularity retro fikcií - viď seriál Hollywood - ktoré skúmajú (alebo si predstavujú) možné homo príbehy v 50. rokoch, počas zlatého veku fabriky na sny. Tu ide o "pár" gaya a lesby, ktorí očakávajú imigračného úradníka, a majú ho presvedčiť že sú len manželmi na papieri. Situáciu skomplikujú súčasní/bývali milenci/ky, ale aj to že úradníčkovi tiež všeličo "kuká z očí". A možno príde aj Elisabeth Taylor...

Kraťasu sa nedá uprieť nadšenie (aj keď téma nie je už až tak originálna) a chuť pohrať sa s kostýmami a vizuálom vôbec ... situačný "smej sa!" humor celkom funguje, aj keď je to celé poskladané z tých najprevarenejších klišé a veľmi okatého "herectva" (v češtine na to mali profi recenzenti slovo: "pitvoření (se)". Možno to nie je najhodnotnejšie strávených 15 minút života, ale pobavenie prvej signálnej celkom zafungovalo - a niekedy aj to dobre padne.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.