Vaidya (2021)

karcikarel
Updated Únor 26, 2024
 
7.8 (2)
987 1 2 1
Vaidya
Music Video - Main Aap Apni Talash Me Hu | Short Film Feat Vaidya
Vaidya

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
23 minut
Původní znění
Hrají
Ronit Agrawal, Puneet Kumar Mishra

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Únor 21, 2024
Přeložil

Tagy

Kabir potká tajemného Vaidyu na pláži. Ti dva se do sebe zamilují a Kabir odchází se slibem, že se vrátí.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
6.5(2)
Herecké výkony
 
9.0(2)
Zvuk
 
8.5(2)
Zpracování
 
7.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Únor 26, 2024)
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
7.0
Som veru zvedavá na snímky z tejto krajiny, krása a šum oceánu, oblaky, slnko a herci, sexy a krásny Ronit Agrawal, prirodzený "obyčajný" Puneet Kumar Mishra. Jeden snílek, druhý možno tiež, ale viac praktik. Hm, zvláštna snímka, ktorá by bola vhodná na pokračovanie.
(Upraven: Únor 26, 2024)
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0
Film z nejlidnatější země světa, kde se přeci jen moc kraťasů s LGBTQ+ tematikou netočí, byl pro mě indický až na kost, a to jak zjevem herců, příběhem i zpracováním a zezačátku jsem váhal, ale ... snímek ve mě určitou dobu zůstal, a to je pro mě jedno z kritérií, že to něco tam bylo a nemusí to vždy být pouze za deset. Především herecké výkony obou postav byly velmi dobré, hlavně Vaidya, zpracování, a i když bych si představoval konec třeba i jinak, celkově se mě to dotklo.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.