Vice Versa (2022)

karcikarel
Updated Květen 22, 2024
 
9.1 (8)
2456 1 4 12

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 12 dílů, 55 minut
Původní znění
Hrají
Tawinan Anukoolprasert, Jitaraphol Potiwihok, Trai Nimtawat, Thanaboon Kiatniran, Pawat Chittsawangdee, Korapat Kirdpan

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Talay, nový absolvent právě dostal vysněnou práci a rozhodne se to oslavit s přáteli na pláži. Ale osud zahraje krutou hru a on se utopí v moři. Když se probudí, ocitne se v alternativním vesmíru, v cizím těle a jmenuje se Tess. Tess je ale problematické, rozmazlené, bohaté dítě.

Uživatelské recenze

8 reviews
9-10 hvězdiček
 
75%
7-9 hvězdiček
 
0%
5-7 hvězdiček
 
25%
3-5 hvězdiček
 
0%
1-3 hvězdiček
 
0%
Celkové hodnocení
 
9.1
Příběh
 
8.8(8)
Herecké výkony
 
9.4(8)
Zvuk
 
9.3(8)
Zpracování
 
9.1(8)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Na tento seriál jsem se chtěla dívat jen proto, že jsem viděla Seaho v 55:15: Never Too Late a chtěla mrknout na jeho další projekty, kde jsem narazila právě na Vice Versa. A tenhle seriál mi hodně sedl. Nevěděla jsem úplně co čekat od prohozených vesmírů, ale bylo to tak super zpracovaný, že jsem si to opravdu moc užila. Většinu času jsem se nasmála, ale byly tu samozřejmě i krásné jemné chvíle, smutné chvíle a hluboké myšlenky. Druhý vesmír byl vymýšlen skvěle, moc se mi líbily i chvilkový "návštěvy" spousty hvězd z GMMTV. Někdo si s tím musel dát opravdu hodně práce a důvtipu. Kromě toho jsem si opravdu užívala tehdy úplně neokoukaný pár Seeho a Jimmyho, byli spolu naprosto skvělía celkově obsazení stálo za to. I písničky jsou moc hezké. Za mě se řadí mezi TOP seriály a nemám problém na něj koukat opakovaně.
(Upraven: Duben 19, 2023)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Seriál Vice Versa je pro mě obrovským překvapením. Původně mě odrazovalo téma paralelních světů, a také herecké obsazení hlavních rolí: Relativně neznámý Sea v roli Talaye, a Jimmy v roli Puena. Jimmyho můžeme znát spíše jako Waie ze seriálu Bad Buddy. Vice Versa se zaměřuje na dva laskavé lidi, kteří se snaží procházet situací, ze které nemohou najít cestu ven, a neznají žádný konkrétní způsob jak ji vyřešit. Je to příběh dvou lidí, kteří se upřímně milují a respektují, a snaží se co nejlépe si porozumět a učit se jeden od druhého. První dvě epizody jsou ale moc překombinované. Tvůrci se totiž rozhodli, že divákovi vše vysvětlí hned v úvodu. Od 3.epizody tempo ale zvolní, a příběh Puena a Talaye se konečně rozvíjí. Zejména druhá polovina série je tak úžasná, a je tak nádherná, že mám chuť si seriál hned pustit znovu :) Jimmy v roli Puena je úžasný, jako by ta postava byla napsána a inspirovaná jím samotným. Totéž platí pro Sea, i když je to poprvé, co ho vidím ve významnější roli. Potěšilo mě, že se v seriálu objeví i Ohm s Nanonem, Perth Tanapon v roli režiséra, a hlavně roli veterináře Mixe si zahrál vystudovaný veterinář Mix Sahaphap. Za zmínku stojí i krásný ústřední song By my Side v podání Jimmyho.
(Upraven: Prosinec 07, 2022)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Po pravde tento seriál som pozeral z nudy, jeho popis mňa moc nezaujal. A áno seriál je zaujímavý ale tiež má nudné časti, alebo skôr obohraté časti.
Čo sa týka scén, boli dobre premyslené ale trošku mňa zamrzelo, že sme nevedeli nič o druhom páre. Čo sa týka hlavného páru boli zlatý aj to doberanie medzi nimi, tiež tá ich nejasná dejová línia dokázala vytvoriť v sledujúcom chuť dopozerať ten to seriál.
Seriál má pekný námet, ktorý necháva sledujúceho v strehu a tým ho drží u obrazovky.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Wow. Tak tohle mně překvapilo. Tohle byl přesně můj šálek kávy. Musím se přiznat ,že jsem se musel prokousat prvníma dvěma díly, kde si přehazují těla a poznáváme hlavní hrdiny. Pak už to byl úžasný děj.
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Paralelní vesmíry? Proč ne. Tenhle nápad byl od začátku super. Trochu mě mrzí, že to nebylo víc akční a zaměřovali se jen na jejich současný život v jiném vesmíru. Taky mě mrzelo, že neukázali, jak se s výměnou vesmírů potýkají Tess a Pakorn. V ostatních ohledech byl seriál moc milý a zábavný. Herecké výkony úžasné a hudba byla také moc pěkná.
(Upraven: Říjen 22, 2022)
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Ze seriálu mám rozpoluplné pocity, po úvodních dílech se skvělou myšlenkou paralelního světa se to začalo strašně táhnout a doslova jsem se nutila abych to už ze zásady dokoukala. Jak už psal jiri.twist ,chemie mezi kluky nic moc, odříkané fráze, vedlejší postavy byly fajn a vsuvky jiných hereckých hvězd byly příjemné. Seriál si určitě najde hodně příznivců kterým se bude líbit, já ho ale do svého seznamu oblíbených seriálů nezařadím.
(Upraven: Říjen 23, 2022)
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Nevím, co si mám o tomto seriálu myslet. Po prvních dílech jsem váhal, zda to dám do konce.
ZÁPORY: Ten nápad "paralelních vesmírů" nebyl špatný, ale příběhem divně prostupoval, byl překombinovaný. Necítil jsem to mystično tak, jako např. u projektů Dew, UWMA, HCTM, mnohé scény na začátku byly o ničem, tupé žvanění, mluvící hlavy. Z "chemie" jsem vždycky vyřízenej. Stačí záběr na herce, jak se dívá na toho druhého, k tomu dobře vybraná hudba a část diváků padá na znak, jaká je tam obrovská "chemie", houbec, jen dobře odříkané s heteráckými pusinkami. A teď jsem asi řadiu diváků hodně naštval, ale já to tak nemyslím doslova ... Reklam tam bylo hodně, ale ty beru jakou součást toho, aby se mohl projekt vyrobit.
KLADY: Postupem přeci jenom jsem rád, že jsem vydržel, sympatičnost obou hlavních herců byla velká. Osvěžením byly vedlejší role hereckých "hvězd" z jiných, již legendárních seriálů. Nemyslete si, že tam byli jenom dva, tři, ale myslím že min. pět, šest, a to bylo příjemné. Na hudbu, když je hrána dvacetkrát po sobě, si zvyknete, i kdyby to byl cajdíák z pohřbu. Celkově ale v mém hodnocení právážily klady nad zápory.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Budem úprimná, spočiatku som si Vice versa pozrela len kvôli Jimmymu, do ktorého som sa zamilovala už v Bad Buddy. Od seriálu som nemala priveľké očakávania, ale zostala som príjemne prekvapená a to v tom najlepšom zmysle slova. Každú epizódu som hltala so spadnutou sánkou a netrpezlivo čakala na ďalšiu. Jimmy a Sea majú medzi sebou dokonalú chémiu a diváci je jednoducho podľahnú, či sa im to páči alebo nie. Príbeh bol jednoducho skvelý, aj keď som spočiatku bola trochu zmätená, keďže som si myslela, že OhmNanon sú v pôvodnom vesmíre a JimmySea v tom druhom, no hneď ako som sa zorientovala v dianí, podľahla som nielen hereckým výkonom, ale aj perfektne premyslenému deju. Úprimne dúfam, že sa dočkáme nejakého spin offu, pretože ja chcem vedieť, ako sa skutočný Tess a Pakorn potrápili so svojou situáciou, keďže vieme, že to medzi nimi bolo pomerne komplikované predtým ako "zomreli". BONUS: Perfektný soundtrack. Jimmy, Sea, ale aj Indy majú neskutočne krásne hlasy. Chcela by to nejaké prespievanie do angličtiny, aby sa pesničky dostali k viac ľuďom.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.