When Harry Met Santa (2021)

TheTrouble
Updated Prosinec 04, 2023
 
6.8 (3)
663 0 1 0

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
4 minut
Původní znění
Hrají
Johan Ehn, Terje Strømdahl

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Norská pošta pro svou vánoční reklamu roku 2021 využila výročí 50 let od dekriminalizace homosexuality. Reklama o stopáži krátkého filmu se inspirovala komedií Když Harry potkal Sally.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
7.3(3)
Herecké výkony
 
7.3(3)
Zvuk
 
6.3(3)
Zpracování
 
6.3(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Prosinec 02, 2023)
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Norský "Ivan Trojan" jako postava Harryho (herec Johan Ehn) slavící výročí, kdy Norsko dekriminizovalo vztahy mezi osobami stejného pohlaví ... tady nejde ani tak o hodnocení či nadsázku na americký film Když Harry potkal Sally (1989) nebo že snímek získal cenu Clio Awards, jako spíše o úctu k tomu, co trvá už (konečně) 50 let. Bohužel, řada zemí si z toho nebere příklad a u mnohých snad ani nikdy brát nebude ..

Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Tohle bych chtěl vidět na Štědrý den před pohádkou na ČT někdy před 25 lety.
Celkové hodnocení
 
2.0
Příběh
 
2.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
1.0
Zpracování
 
1.0
Norská reklama asi opravdu jen pro Nory. Už po chvíli mi to přišlo divné a na konci jsem měl pocit, jako když kousnu do citronu. Reklama na poštu...no, možná, ale čekal bych, že bude nějak reflektováno i to výročí.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.