3 Will Be Free / Saam Rao Tong Rot (2019)

Joran
Updated Květen 27, 2024
 
7.6 (3)
2033 0 4 28

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
10 dílů, 50 minut
Původní znění
Hrají
Wiraporn Jiravechsoontornkul, Way-Ar Sangngern, Tawan Vihokratana, Watchara Sukchum

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil
Info
manon210.wixsite.com/mysite (3 díly), zbytek TuEr_Shen

Tagy

Neo je striptér, která utíká poté, co měl poměr s Thanovou manželkou Vanikou. Zločinci ho najdou v baru, kde pracuje. Při pokusu o útěk skončí narážením do dvou lidi, kteří změní jeho život: Shin, homosexuální chlapec, syn Thany, který je frustrovaný tím, že jej přítel odmítl, a Mew, holka z  baru, která utíká před svou minulostí. Ona náhodou nakonec zabije jednoho z členů gangu, který pronásledoval Nea, což z nich dělá nepřátele gangu. Nyní všichni tři potřebují najít řešení, jak uniknout z této situace společně, a zároveň vyřešit vzájemnou přitažlivost, která mezi nimi vzniká. 

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
7.6
Příběh
 
6.7(3)
Herecké výkony
 
8.7(3)
Zvuk
 
7.0(3)
Zpracování
 
8.0(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
Seriál se mi líbil. Děj je sice hodně košatý, ale jeho linka se pořád drží osudů hlavní trojice, zčásti i vztahu Mae a zabijáka Tera. Neo, Shin ( Tay Tawan Vihokratana - Kao z Dark Blue Kiss, kterého mám moc rád ) a Miw zahráli skvěle.
(Upraven: Květen 29, 2024)
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
9.0
U tohoto kvalitního, ale pro mě mírně překombinovaného projektu, dávám nejnižší hodnocení za příběh. Přemíra vražd a nevážení si lidského života, naprostá absence zákona, to mě vždy trošku děsí. Pouto mezi hlavní trojkou tam postupem je, ale je upozaděno komplikovaným příběhem, honičkami a zločinem a míru gay obsahu bych snížil na polovinu. Z hereckého hlediska ale výborné. Žádné dřevo jsem tam neviděl. Miw skvělá, ale už jen to, jak je její postava napsaná, je jistá karta k dobrému hodnocení. U Shina je to složitější. Tay Tawan, kterého znám dobře jako sportovního týpka Pete-ho z Kiss Me Again: Pete-Kao, byl tady vykreslen jako upozaděný nerd, co si neustále posouval brýle, které zakryly hercovu největší zbraň, naprosto rozkošná, originální, lehce švidrající sexy očička, takže tady byl Tay poloviční, ale dohnal to ke konci hereckým výkonem. Neo byl sice postavou fešák stejně jako Shin, ale to nebránilo, aby předvedl výborný výkon, především v první části, v druhé postava Nea už neměla takový posun. Postava Tura mi byla nesympatická ne proto, že opravdu byla záporná, ale protože jí hrál herec, který se snad objevuje v každém druhém seriálu.


Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
5.0
Mám rád, když mezi herci funguje alespoň částečně chemie a postavy se vyvíjí. Představitelka Miw nasadila již od prvního dílu vysokou laťku. V případě Shina bylo vidět znatelné zlepšení. Jeho postava působila nejkomplexněji. V případě Nea tvůrci vsadili všechny karty na jeho vzhled a výšku. V porovnání s oběma spoluhráči ale působil jako dřevo. Scénáři bych vytkl již tradičně občasnou nelogičnost a přemíru střílení.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.