9ème étage droite / 9th Floor to the Right (2022)

karcikarel
Updated Květen 16, 2024
 
6.2 (3)
863 1 2 1
9ème étage droite / 9th Floor to the Right
9th Floor to the Right | Official Trailer | Knock knock. Who's there? A horrible hookup!
9ème étage droite / 9th Floor to the Right

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
16 minut
Původní znění
Hrají
Andrea Romano, Matthieu Sampeur, Mexianu Medenou

Sekce a rozdělení filmů

Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Listopad 20, 2023
Přeložil

Tagy

Jednoho večera se Lorenzo ve svém bytě v Belleville chystá poprvé přivítat Marvina, chlapce, kterého má opravdu rád. Marvin se objeví ve dveřích s Thomasem, bezdomovcem, kterého potkal na ulici a chtěl se osprchovat. Lorenzo si netroufá říct ne.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
6.2
Příběh
 
6.0(3)
Herecké výkony
 
6.3(3)
Zvuk
 
6.3(3)
Zpracování
 
6.0(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
5.8
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
5.0
Znáte to. Blíží se večer, má přijít kluk, kterýho fakt chcete, dáte sebe i byt do pucu a pak... se to celý sesype jak domeček z karet. Nečekaně. Nepochopitelně.

Tenhle zdánlivě nenápadnej film má rozhodně nezanedbatelnej potenciál – situace, kdy se vám do koupelny nasáčkuje úplně cizí chlápek, navíc zbědovanej, špinavej a hladovej, totiž okamžitě vyvolá velký morální dilema. Vyhodit? Nevyhodit? Tvůrci ovšem tenhle test charakteru vztahují na všechny zúčastněné protagonisty a svým způsobem je to naléhavá výpověď o hloubce a hranicích lidství.
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
6.0
Nie vždy všetko ide podľa našich predstáv, v krátkosti ukázané v tejto snímke. Z tejto trojice mi sedel najviac Lorenzo.
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Zpočátku se m i příběh moc nelíbil, a výběrem herců, především Marvina včetně postavy, kterou hrál, už vůbec ne. Ke konci se to mírně zlepšilo a vím, co tím tvůrci chtěli sdělit a čím více nad tím přemýšlím, tím stále vyšší hodnocení chci dát. Raději už budu tedy hodnotit.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.