Heng jiu ding lü / Anti Reset (2024)

karcikarel
Updated Červen 14, 2024
 
7.4 (3)
1873 1 4 11
Anti Reset
Anti Reset
Anti Reset
AntiReset | Official Trailer | What happens when a robot falls in love with his owner?
Anti Reset

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 10 dílů, 20 minut
Režie
Původní znění
Hrají
Huang Li Feng, Wu Ping Chen, Lara Chen, Wasir Chou

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Když si Chu Yi Ping, muž bez emocí, vykloubí ruku při nehodě ve škole, jeho strýc mu dá Ever 9 jako pečovatele, experimentálního inteligentního robota, kterého jeho společnost tajně testuje. I když se Yi Ping zpočátku zdráhá, zjišťuje, že Ever 9 doplňuje jeho nedostatky a dává mu pocit společenství.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
7.4
Příběh
 
7.0(3)
Herecké výkony
 
7.3(3)
Zvuk
 
7.7(3)
Zpracování
 
7.7(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Taky byste chtěli mít někoho, kdo vás bezmezně miluje? Pokud máte rádi ´sweet and cute´ příběhy, je Anti Reset pro vás. Možná se objeví i ´motýle´ a třeba i nějaká ta slzička.
Hudba je podmanivá a zněla mi v hlavě ještě dlouho po shlédnutí série. Oba herci jsou milí a přesvědčiví. Pravda, myslel jsem, že se příběh bude ubírat jiným směrem, ale pokud máte rádi pohádky, prima zábavu.
Celkové hodnocení
 
4.5
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
5.0
Ani neviem čo k tomuto povedať... Spočiatku to bolo také meh, potom sa dej trošku rozbehol, potom zasa spomalil a koniec si mohol odpustiť poslednú scénu, pretože bez nej by to podľa mňa bolo omnoho lepšie. Keď ide o tému romantického vzťahu medzi človekom a robotom, môže z toho vzniknúť niečo zaujímavé, no to automaticky neznamená, že aj dobré. Na niečom takomto treba naozaj dobre popracovať, a aby mohol príbeh fungovať, chcelo by to niečo viac. Pokiaľ sa niekto chce pozrieť na obyčajnú a trochu zvláštnu lovestory, možno sa mu to bude páčiť, no ja osobne som od tohto konceptu očakávala trochu viac. Hlavné postavy mali množstvo pekných scén, no tie nestačia k tomu, aby ponúkli dobrý príbeh. Chémia bola fajn, herci boli sympatickí, herecké výkony ťažko povedať... Myslím si, že pokiaľ by do tohto projektu vložili viac, po scenáristickej a celkovo produkčnej stránke, mohlo to byť omnoho lepšie. Posledná scéna... Ach jaj, veľmi rada by som sa tvárila, že neexistuje, ale žiaľ, tých pár sekúnd pokazilo môj ako-tak dobrý dojem z celého seriálu. Mohol mať celkom hlbokú myšlienku, no namiesto toho to tvorcovia stavili na koniec, ktorí predpokladali, že chceme vidieť. Mnohí určite áno, takto to prišlo o význam, ktorý to mohlo mať.
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Tento malý milý seriál si mě získal od první ukázky a vydrželo to až do konce. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí a funguje to mezi nimi skvěle. Nápad je neokoukaný a poměrně fajn zpracovaný. Ta naivita, křehkost a oddanost je tak osvěžující. Hudba nádherná. Tento seriál jsem si vážně užila.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.