Be Mine SuperStar (2023)

karcikarel
Updated Listopad 30, 2023
 
8.8 (5)
4598 1 7 12
Be Mine SuperStar
Be Mine SuperStar
Be Mine SuperStar
Be Mine SuperStar
Be Mine SuperStar
Be Mine SuperStar
Be Mine Superstar |Official Trailer[Eng Sub] New Thai Drama 2023 #thaidrama #beminesuperstar #thaibl
Be Mine SuperStar

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 12 dílů, 45 minut
Původní znění
Hrají
Ja Phachara Suansri, Chalongrat Novsamrong, Bosston Suphadach Wilairat, Thanahiransilp Kavinpat, Peerawat Sareewong, Wirinda Damrongphon, Thongthong Mokjok

Sekce a rozdělení filmů

Lokalizace

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Punn, student 3. ročníku filmového oboru, zahájí svou stáž na divadelní scéně a zjistí, že hlavním hercem je populární Achi, který je superstar a srdcař a byl také Punnovým zamilovaným, když byl na střední škole! Je mu 29 let a je žhavý jako čert, zatímco Punnovi právě bylo 20 a je opravdu stydlivý. Může se Punnův dlouhý sen o tom, že se zamilují, skutečně stát realitou?

Uživatelské recenze

5 reviews
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
7.2(5)
Herecké výkony
 
9.8(5)
Zvuk
 
9.6(5)
Zpracování
 
8.6(5)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Nemůžu si pomoct, ale něco tomu (pro mě) chybělo... DSN, přestože není tak kvalitně zpracované si mi prostě líbilo víc. Ovšem moje pocity nemění nic na tom, že Ja i First ukázali skvělé herecké výkony a snad i kousek pravých citů.
Děkuji za překlad.
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
8.0
Be Mine Superstar je už čtvrtým projektem, kde si spolu zahráli Ja s Firstem. Zatímco v předchozích seriálech to byl Ja, kdo hraje klidnější a rozvážnější postavu, v BMS jsou role prohozeny. Ja zde ztvárňuje postavu správně potrhlého studenta Puna, a ta role mu zde neuvěřitelně sedí. Ja dal své postavě tolik vrstev a emocí, a naplno nám ukazuje svůj herecký potenciál. First zde naopak hraje klidného a rozvážného herce Ashiho, který zrovna natáčí seriál Princ lásky. A právě kvůli zápletce s natáčením seriálu mě úvodní epizody moc nezaujaly. Ale jak si kluci začínají vytvářet pouto, příběh začne mít řadu roztomilých a sladkých momentů. Vztah Puna a Ashiho se vyvíjí pěkným tempem a správným směrem. Konec příběhu je hodně ubrečený. Je ale hodně silný a emotivní. Zaujal i vedlejší pár. Úžasný je i ústřední song.
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0
Bavil jsem se u toho...ti dva herci nikdy zatím nezklamali. :-)
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Tady určitě nebudu nestranný. Seriál byla taková klasika celkem předvídatelná, ale Ja je prostě můj zamilovaný herec a tady se mi strašně líbil v roli nesmělého nemehla. Komické to bylo tím víc, že se svou výškou se snažil vyjadřovat svou podřízenost prckovi Firstovi. Jinak samozřejmě moc super byla vedlejší dvojice a výborná postavička byla manažerka Praew se svými účesy a kabelkami. :-) No a samozřejmě jsem si užil spoustu lechtivých scén obou dvojic. Fajn oddechovka s dvojitým happy endem.
(Upraven: Říjen 12, 2023)
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
8.0
Seriál z filmového prostředí speciálně pro Ja a Firsta a pravděpodobně jejich poslední společné role potom co Ja opustil natáčecí společnost, Ja mě v roli Puna strašně překvapil jaké dokázal zarhrát trdlo, pohyby,vyjadřování, mimika i když to chvílemi vypadalo divně roli zvládl na výbornou. S Firstem jsem měla trochu problém, mám ho zaškatulkovaného trochu v jiných rolích, ale to je můj problém, byla to i pro něj určitě výzva nehrát jen něžné klučíky, ale z natáčení seriálové telenovely jsem byla hotová asi parodie na argentinské seriály,ta herečka mě dokonale iritovala, bylo to zbytečné natahování a tlachání o ničem. Neuvěřitelný byl Thongthong Mokjok v roli Somprie, dobrá mrcha manažer a ty jeho outfity. Pro mě ale celou serii ukradl druhý pár doktor Namning a Mingmueang a nemyslím tím množstvím sexuálních scén,moc jsem jim fandila a čekala jak to s nimi dopadne. Zajímavé bylo i prostředí japonského skanzenu a ukázky bojového umění. Seriál doporučuji jako oddechovku bez velkých dramat.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.