Be My Favorite (2023)

Naomi159
Updated Leden 29, 2024
 
9.1 (5)
3608 1 1 12
[Official Trailer] บทกวีของปีแสง Be My Favorite
Be My Favorite

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 10 dílů, 47 minut
Původní znění
Hrají
Krist Perawat Sangpotirat, Fluke Gawin Caskey, Aye Sarunchana Apisamaimongkol, Aou Thanaboon Kiatniran

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Botkawee je odjakživa zamilovaný do Phrae Mai. Jeho život se navždy změní, když ho hudební křišťálová koule, přenese zpět v čase do věku osmnácti let. Vše se obrátí vzhůru nohama. Místo toho, aby Botkawee naplnil své naděje a dal věci s Phrae Mai do pořádku, skončí nějakým způsobem v náručí Pisaenga. Tak začíná jejich hra na kočku a myš, kdy Pisaeng pronásleduje Botkaweeho. Staré city k Phrae Mai se však stávají překážkou jejich vzkvétajícího románku. Rozzuřený Botkawee neustále otáčí křišťálovou koulí ve snaze dosáhnout kýžených výsledků.

Uživatelské recenze

5 reviews
Celkové hodnocení
 
9.1
Příběh
 
8.8(5)
Herecké výkony
 
9.6(5)
Zvuk
 
8.8(5)
Zpracování
 
9.0(5)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
7.0
Děj odehrávající se ve více časových rovinách, se v asijské BL produkci, očividně osvědčil. Jejich počáteční rychlé střídání mi přišlo jako zbytečné ždímání námětu. Dost nedospělé a zbrklé. Dokonale to však korespondovalo s postavou Kawiho, kterou si "mistrně" střihl homofob Krist. Neúspěšného, téměř asociála, který měl naštěstí u sebe pár lodividů, kteří ho bezpečně navigovali do přístavu jménem Pisaeng.
(Upraven: Leden 04, 2024)
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
<div>Nemyslela jsem si že Krist a Fluke podají tak dobrý výkon, role jim fakt sedly. Příběh byl zajímavý, každý díl jsem čekala co se stane. Z Kawiho se postupně stává rozumný a zralý člověk, Pisang je jeho protipol a bezpečný přístav. Bavily mne i všechny vedlejší postavy žijící si své životy.Max byla úžasná postava, kamarád který to má hlavě vše srovnané, hodně se v seriálech snaží nastínit problematiku LGBT komunity v Thajsku a zlegalizování sńatků a práv těchto lidí, přála bych jim, aby se to podařilo.</div>
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Krista mám ráda od Sotusu, což je pro všechny asi nesmrtelná role. Trošku jsem měla strach, že s jiným partnerem to nebude ono. Ale musím říct, že tahle serie předčila jakékoliv očekávání. Tenhle příběh měl všechno. Řadím mezi své oblíbené.
Musím vypíchnout, že se mi líbilo, jak tam je řešená otázka rovnosti.
Líbilo se mi, že se herci nezaprodali ukázat ze sebe všechno a ikdyž tam milostná scéna byla asi jen jedna a cudná, pořád to bylo uvěřitelný. Nebylo to plné podivných postav, i vedlejší role žili normální životy se všemi svými problémy.
Za mě nejlepší věc, co jsem v poslední době viděla.
(Upraven: Srpen 28, 2023)
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Příběh začíná v okamžiku, kdy si osamělý Kawi přinese z antikvariátu křišťálovou hrací skříňku, která ho přenese zpět v čase. Kawi tak má možnost napravit svůj zpackaný život. Zápletka není příliš složitá: Kawi se zamiluje do Pear. Ta ale miluje Pisaenga, který ale miluje Kawiho. Úvodní epizody mě moc nezaujaly, protože všechny postavy jsou v tom zmatku zoufalé a ztracené. Navíc Krist a Fluke nepatří mezi mé nejoblíbenější herce. Jenomže celý příběh je vyprávěn tak poutavě, je to celé tak zamotané a tak nepředvídatelné, že divák je neustále v pozoru. Kawi zde prochází složitým vývojem. Za jeho protivnost a nerozhodnost bych mu ale nejraději nafackoval. Pisaeng je přesným opakem. Je chytrý, trpělivý, a je také pohledný. Úplně nejvíc se mě ale líbil Kawiho kamarád Max, kterého zde hraje Aou Thanaboon. Max je trpělivým kamarádem, který vždy Kawiho posune vpřed. Druhá polovina seriálu, kde si Kawi konečně uvědomí své city vůči Pisaengovi, je vyloženě úžasná a každá epizoda nám dá něco k zamyšlení. Seriál velmi doporučuji.
(Upraven: Srpen 17, 2023)
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
Netradičný príbeh celkom zaujímavo podaný. Zmenili by ste niečo vo svojom živote, pokiaľ by ste mali možnosti vrátiť sa späť? Čo by ste zmenili a s kým? Myslím, že túto paletu otázok pekne namiešali a hercom sa to vkusne podarilo ukázať. Keď je raz jeden slabý, druhý ho podrží, ruka v ruke, pár hercov oboch sa mi páčil, dopĺňali sa tak prirodzene príjemne (nečakajte príliš sexy žhavé scény). Oslovil ma aj Kawiho priateľ Max (Aou Thanaboon Kiatniran). Za zmienku stojí aj Pearmai (Aye Sarunchana Apisamaimongkol) a jej otázka či musí byť stále tá, čo chápe, veci prijme a odpúšťa sa ma dotkla. Celkovo je táto séria vydarená. Taký ľahký vánok v živote, ktorý vám nadvihne oponu a vy môžete zažiť Déjà vu. Je to tak, zažili ste to, niečo zmenili či sa vám to len zdá? No rozpísala som sa, a to svedčí, že je tu pár námetov na premietnutie si do vlastného života.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.