Being Brave (2021)

karcikarel
Updated Červenec 09, 2024
 
7.6 (3)
766 0 4 1
Being Brave
Being Brave
Being Brave

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
19 minut
Původní znění
Hrají
Alexander Elliot, Morgan David Jones, Daniella Forget

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Červen 29, 2024
Přeložil

Tagy

Beckett, dvanáctiletý chlapec, se musí vypořádat s neustálou šikanou, které se mu ve škole dostává kvůli otcově orientaci.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
7.6
Příběh
 
7.3(3)
Herecké výkony
 
8.3(3)
Zvuk
 
7.3(3)
Zpracování
 
7.3(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Vztah a porozumění mezi otcem a synem, nosné téma filmu, bylo zahráno velmi dobře a na film se mi koukalo příjemně, šikana byla jen podružným tématem, pěkné ...
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Snímka ma zohriala a porozumie medzi synom a otcom je na nezaplatenie. Herci sympoši, čo viac si priať. Prekvapil ma reálny vek mladučkého herca hádala som mu menej 🙂. Stretretnutie s priateľom otca, ale najmä rozhovor medzi otcom a synom, pekné. Dalo by sa z tejto snímky spraviť i niečo viac, má potenciál.
Celkové hodnocení
 
5.3
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
5.0
Obvyklé schema, kdy se z šikanovaného stává obviněný, nic není vysvětleno, nic není vyřešeno, ale mám tě rád. Film tak nepřináší nic, co by tu už mnohokrát nebylo.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.