Billy (2014)

karcikarel
Updated Březen 30, 2024
 
6.7 (3)
337 0 4 2
Billy
Billy
Billy
Billy

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
12 minut
Původní znění
Hrají
Dae-Hyun Lee, Kyung-Heon Lee

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Míra Gay obsahu

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Se-jin navštěvuje konkurz, aby se zúčastnil show go-go-boys. Potřebuje peníze na zaplacení studia a je to pro něj jako obvykle. Billy ale neví, že se musí změnit, stát se jinou osobou, aby přilákal spoustu klientů. Za každé zasvěcení se platí cena, kterou každý považuje za normální.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
6.7
Příběh
 
6.3(3)
Herecké výkony
 
6.3(3)
Zvuk
 
7.0(3)
Zpracování
 
7.0(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0
Tento krátký snímek se mi vcelku líbil, věřím tomu že takto to funguje i dnes, život není vždy jednoduchý a někdy to je jediné východisko z problému. Nikdy nebudu tyto lidi odsuzovat. Je to tak pravdivé a korejci se nevyhýbají ani tématu prostituce která je a bude v každé zemi.
Celkové hodnocení
 
5.3
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
6.0
Mladík se začíná prodávat v naivní představě, jak to bude snadný výdělek. Jeden z typických obrazů té doby, dnes už jsou tito mladíci více "samostatní".
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Mě se kraťas líbil právě proto, že byl vypovídací, uvěřitelný, pravdivý, na nic si nehrál a že jej tvůrci natočili právě tak a ne jinak. To je právě ta korejská vlastnost - být sami sebou. Řadě diváků tento krátký film nesedne a budou hledat kdejakou chybku, aby ospravedlnili své hodnocení či dokonce zklamání. Je to zapomenuté filmové dílo přes deset let staré a málo hodnocené a mě přesně dalo to, co jsem čekal.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.