Bon Appetit (2023)

deSoto1
Updated Prosinec 01, 2023
 
8.0 (2)
1790 0 1 8
Bon Appetit

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
8 dílů, 30 minut
Původní znění
Hrají
Lee Ki Taek, Yoo Jung Hoon, Yoo Jang Hee, Seo Dong Jin, Yoon Seo Bin

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Do Hoon je pečlivý kancelářský pracovník, který zná jen svou práci a den co den se pohybuje mezi domovem a kanceláří. Jeho život se zdá být monotónní, naplněný osamělostí a smutkem. Jeho soused Yoon Soo však jednoho dne zcela obrátí jeho život naruby. Yoon Soo je Do Hoonův junior na vysoké škole, mladý muž, který však náhle odešel ze školy.

 

Jednoho dne se Yoon Soo objeví před Do Hoonem a drží misku sladké rýžové polévky jako dárek za kolaudaci. Do Hoon dárek přijímá a jeho svět se náhle rozjasní, když sladkost zahřeje jeho unavenou duši. Yoon Soo přiznává, že kdysi postrádal odvahu vyznat své city Do Hoonovi a rozhodl se mu vyhýbat. Během let však Yoon Soo tuto minulost hodil za hlavu a Do Hoon se o Yoon Soo od té chvíle začíná nevědomě starat.

 

Od toho dne se životy Yoon Soo a Do Hoona promění. Po práci se spontánně stanou dokonalým párem pro ochutnávky jídla a každé jídlo se pro ně stane cennou možností trávit spolu čas. Do Hoon si dokonce uvědomuje, že jeho city k Yoon Soo jsou každým dnem a hlubší.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0(2)
Herecké výkony
 
8.0(2)
Zvuk
 
8.0(2)
Zpracování
 
8.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Nezvykle pomalý rozjezd akceleroval až příchod akčního stážisty, který se na první pohled zamiloval do kolegy a stal se z něj +1 v utvářejícím se vztahu mezi kuchařem a degustátorem. Mezi kluky se postupně utvořilo zvláštní pouto. I přes sblížení mi přišlo, že je mezi oběma stále skleněná stěna. I v samotném závěru.
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Mňam chutné jedlo a nielen to, obaja herci spolu vytvorili fajn dvojicu v tejto minisérií. Pozrela som si to na jeden nášup, príjemné, hrejivé, jednoduché a v niečom inšpiratívne v zmysle, ako riešiť niektoré záležitosti vo vzťahu. Ach, úplná oddychovka a lahoda. Perné to je len na pracovisku. Za zmienku stoja aj ostatné postavičky... Odporúčam. 🙂

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.