Dinosaur Love (2023)

Nioba
Updated Prosinec 10, 2023
 
2.3 (6)
5525 1 1 11
OFFICIAL TRAILER | ไดโนซอร์รัก DinosaurLove [ENG SUB]
Dinosaur Love

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 séria, 10 epizód, 40 minut
Původní znění
Hrají
Pepper Pongpat Unhapipatpong, Kong Montree Pattarachitphinyo, Peak Natchanon Chaipongpati, Petch Chanapoom Thenwong, Ton Saran Anantasetthakul, Mean Phiravich Attachitsataporn

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Roztomilého zajačika Rak-a podvedie jeho partner, vysokoškolák, Mek, s Rakovým najlepším priateľom See Kramom. Toto nové obdobie bolesti dáva "zlému" chlapcovi Dinovi príležitosť priamo zbaliť Raka. Dino sa nebojí dať najavo svoje city. Neochvejne čaká, kým sa jeho junior otrasie a otvorí mu srdce, aby s ním išiel von.

Uživatelské recenze

6 reviews
9-10 hvězdiček
 
0%
7-9 hvězdiček
 
0%
5-7 hvězdiček
 
0%
3-5 hvězdiček
 
33%
1-3 hvězdiček
 
67%
Celkové hodnocení
 
2.3
Příběh
 
2.5(6)
Herecké výkony
 
2.7(6)
Zvuk
 
2.2(6)
Zpracování
 
1.7(6)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
1.3
Příběh
 
2.0
Herecké výkony
 
1.0
Zvuk
 
1.0
Zpracování
 
1.0
Já moc rád chválím, ale tady se to rozhodně nepovedlo. Jediná trošku uvěřitelná postava byl Rak, se svým partnerem ale měli chemii na nule, prostě k sobě neseděli. Režijně je to naprosto nedotažené, pohledy mimo sebe, dějově špatně pochopitelné. No prostě tohle ne.
(Upraven: Únor 08, 2024)
Celkové hodnocení
 
2.5
Příběh
 
1.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
3.0
Zpracování
 
1.0
Seriál jsem dokoukal jen díky roztomilosti Konga, který zde hrál Rak-a. Pepper v roli Dina mě ale k němu přijde moc starý. Nemají žádnou vzájemnou chemii, a celkově se k sobě vůbec nehodí. Ostatní postavy jsou až na výjimky tragikomické. Casting evidentně proběhl někde v místním gayklubu. Samotný příběh nedává smysl a dialogy jsou napsány hloupě. Například když Dino kvůli napadení skončí v nemocnici, Rak mu přinese pomeranče a krmí ho. Střih na další scénu a Dino už v nemocnici není. Pak je Dino postřelen do ruky. Ve dvou scénách má na ruce obvaz a tváří se, že ho nic nebolí. Ve třetí scéně je už vyléčený a bez obvazu. Nevíme kdo a proč ho postřelil. Veškeré vaření se zúžilo na instantní nudle z kelímku, atd. Celý seriál působí hodně amatérsky a hodně hloupě, a koukatelný je maximálně ve zhuleném stavu nebo po flašce rumu.
Celkové hodnocení
 
2.0
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
2.0
Zvuk
 
1.0
Zpracování
 
1.0
Dokoukala jsem to celé. Trošku mi to přišlo, jakoby do eteru unikl školní projekt. Takový jako mají občas v některých seriich jakože točit.
Musím napsat, že příběh v kvalitním provedení, by určitě mohl zaujmout. To si odnáším z celého sledování - škoda dobrého příběhu.
Snažili se to dohnat milostnými scénami, kdy se do toho Dino teda opřel, že Vás to nutilo raději zavřít oči :D. Zažitek doladilo ozvučení.

Jestli ještě někdy uslyším "P'Dinoo", tak mi asi upadnou uši :D
Celkové hodnocení
 
1.8
Příběh
 
2.0
Herecké výkony
 
2.0
Zvuk
 
2.0
Zpracování
 
1.0
Viděla jsem 2x kousek a z obav o mé duševní zdraví víc nedám....... a upřímně odivuju ty, kteří to celé dokoukali ( a bojím se těch, kterým se to i líbilo...) Opravdu nevím, co bych k tomu řekla dobrého. Vím, 100 lidí - 100 chutí a pro mne tedy naprostý brak. ( s "PS" v hodnocení Jajaneu83 se ztotožňuji :D )
(Upraven: Srpen 30, 2023)
Celkové hodnocení
 
3.0
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
3.0
Zvuk
 
3.0
Zpracování
 
3.0
Myslím že se tento seriál stane kultovním a to proto, že je to tak hrozná podívaná, že se prostě musíte dívat i když nechcete 😆
Režisérem je známý herec vedlejších rolí a odvedl prapodivnou práci kdy děj ani dialogy mezi postavami nedávají smysl.
P.S kdyby mě takhle chtěl někdo líbat tak uteču a už se nikdy nevrátím 😱
(Upraven: Září 01, 2023)
Celkové hodnocení
 
3.0
Příběh
 
3.0
Herecké výkony
 
3.0
Zvuk
 
3.0
Zpracování
 
3.0
Tak očekávala jsem od tohoto projektu trochu něco jiného, toto se opravdu nepovedlo, příběh zmatečný přeskakující sem tam a nic nedokončeno,Rak je zničený po rozchodu s Macem který se ho snaží znovu získat i když násilím a vědomí že ho Mac podvedl s nejlepším kamarádem Raka poznamenalo, nestál o další vztah, Dino se chopí příležitosti,
snaží se Raka chránit a získat,malý souhrn děje, po třetím díle jsem uvažovala zda to dokoukat. Myslím že herci by pod jiným vedením i s trochu jinak zracovaným scénářem předvedli lepší výkon, Rak mi přišel abnormálně naivní a ten jeho přihlouplý výraz mě odrovnával, Dino ochranářský a majetnický, ale ta chemie mezi nimi prostě nebyla i když se v posledních dílech Dino snažil v intimních scénách to vypadalo jako by Raka nelíbal, ale prováděl dentální hygienu a průzkumem mandlí. Chalam to bylo psycho, seriál by snesl i méně dílů, zbytečné tlachání a natahování serie ničemu neprospělo a bylo to nudné. Některé zvukové efekty měly navodit komediální linku, ale nějak to k tomu nesedlo. Nedávám určitě nedoporučuji, každému se líbí něco jiného a i tento seriál bude mít své příznivce, ale to každý posoudí až po shlédnutí, jednou jsem to viděla a to mi stačí opakovačka určitě nebude.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.