Podrobnosti recenze

8.0 5 10
Filmobanka
karcikarel
karcikarel
Duben 22, 2017 2644
(Upraven: Březen 11, 2018)
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Co to bylo ? Ze začátku to vypadalo na průměrný TG film, ale ouha ! Ne. Prostě si Vás hlavní "hrdina" Alex Lawther totálně namaže na chleba. Je to zábavný, je to vtipný a je to i dojemný. Já tleskám bylo to "fabulous !" Hlavní hrdina Billy Bloom mě prostě dostal . Jestli jsou filmy na gaytitulcích queer, tak tohle je královna všech queer filmů ! Sorry přátelé, ale ať chci nebo ne, musím tento film přidat mezi jedny z nejlepších co jsem tu viděl ... :-)

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.