Il padre d'Italia (2017)

petr12
Updated Duben 30, 2023
 
7.5 (2)
596 1 5 0
Il padre d'Italia
Il padre d'Italia
Il padre d'Italia
Il padre d'Italia
IL PADRE D'ITALIA (Trailer)
Il padre d'Italia

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
92 minut
Původní znění
Hrají
Luca Marinelli, Isabella Ragonese

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Gay Paolo v klubu naráží na nekonvenční zpěvačku Miu. Té pomáhá najít otce dosud nenarozeného dítěte.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
7.5(2)
Herecké výkony
 
8.0(2)
Zvuk
 
7.0(2)
Zpracování
 
7.5(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Duben 30, 2023)
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Nádherná snímka, ktorá ak viete plávať v hlbinách vás nenechá chladnými. Moja duša je nasýtená. Herec Luca Marinelli (Paolo) je očarujúci a krásne súznie s Isabella Ragonese (Mia). Len pár chvíľ bol v zábere Paolov expriateľ Mario Sgueglia (Mario), tiež charizmatický herec. Zvláštna snímka, postaví vás priamo pred rozhodnutia, ktoré máte učiniť okamžite, môžete zachytiť vlákna osudových súvislostí a pod povrchom možno pochopíte, ako to často život prináša a i vo filme to zaznie v zmysle "... Ako môžeš hneď vedieť či je to dobré alebo zlé..."?
Celkové hodnocení
 
5.8
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
6.0
Paolovi zkrachoval vztah kvůli rozdílnému pohledu na budoucnost. Tu si partner představoval v domku se zahradou, po které by pobíhalo minimálně jedno dítě. Dostal však "druhou šanci" s psychicky nedospělou, heterosexuální Miou, které pomáhal najít otce dosud nenarozeného dítěte. Počátek jejich bytí připomínal kulový blesk letící uzavřeným prostorem a ničící vše, co mu přišlo do cesty. Čím jižněji jeli, tím více si rozuměli i přesto, že zjišťovali, jak moc jsou rozdílní. Konec...Byl překvapivý.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.