Ingen kender dagen (2022)

petrsv
Updated Duben 08, 2024
 
5.5 (1)
282 1 7 0
Ingen kender dagen
Ingen kender dagen
Ingen kender dagen
Ingen kender dagen
Ingen kender dagen
Ingen kender dagen
INGEN KENDER DAGEN | Trailer
Ingen kender dagen

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
105 minut
Původní znění
Hrají
Emil Aron Dorph, Jakob Cedergren, Morten Hee Andersen, Trine Dyrholm

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Tagy

Film se skládá z 5 samostatných příběhů, které pojí společné téma důvěry. Pro tento web je podstatný příběh studenta Emila, který žije v menším městě a praskne na něj, že je gay. Ostatní se mu posmívají. Vážně ho bere jeho učitel, se kterým se po škole potká na odlehlé silnici. Jedou spolu koupit slepice a cestou zpátky si udělají zastávku v lese.

Další příběhy jen stručně - doktorka provází repatriační let do Afgánistánu, matka s dcerou na útěku, Adam si pronajme rekreační dům, aby mohl trávit čas se svou milenkou a mladý pár jede na pohřeb.

Uživatelské recenze

1 review
Celkové hodnocení
 
5.5
Příběh
 
5.0(1)
Herecké výkony
 
6.0(1)
Zvuk
 
6.0(1)
Zpracování
 
5.0(1)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
5.5
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
5.0
Příběh Emila je takový klasický, kdy mladík vzhlíží ke staršímu, který by sice měl mít rozum, ale ono se odolává těžko něčemu, co je tak na dosah. Bylo by určitě zajímavé sledovat, jak by se to vyvíjelo dál. Ostatní příběhy nemají gay obsah, ale zmíním aspoň ten Adamův, který je na rozdíl od ostatních odlehčený a přináší špetku typického skandinávského humoru. Celý film je natočen celkem dobře, ale cosi tomu chybí.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.