Je m'excuse (2022)

petrsv
Updated Únor 26, 2023
 
6.5 (2)
673 1 3 3
Je m'excuse
Je m'excuse
JE M'EXCUSE - Court-métrage sur la violence conjugale entre hommes gais
Je m'excuse

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
20 minut
Původní znění
Hrají
Dany Boudreault, Emile Dufour

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Louis a Sam se milují, a tak Sam koupí velký dům na předměstí, aby zde společně žili. Po vyprchání prvotní zamilovanosti však přichází reálné problémy.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
6.5
Příběh
 
6.0(2)
Herecké výkony
 
7.0(2)
Zvuk
 
6.5(2)
Zpracování
 
6.5(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Únor 27, 2023)
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Solidní kraťas, který by příběhem mnohdy vystačil na celovečerní film, přesvědčivě zahraný. Nastolil otázky, což si cením, neboť některé projekty jsou zcela ploché. Film ve mě zanechal stopu, proto jej doporučuji a děkuji za překlad.

Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
6.0
Film má především upozornit na násilí mezi partnery a na to, že se tato problematika nevyhýbá ani gayům. Natočeno celkem dobře, i když bych si uměl představit lepší konec vzhledem k účelu filmu. Myslím ale, že by Louis a Sam spolu dlouho nevydrželi i z jiných důvodů.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.