Le convive (2017)

tomas106
Updated Září 08, 2023
 
8.3 (3)
314 0 6 1
Le convive
Le convive
Le convive
Le convive
Le convive
Le convive

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
19 minut
Původní znění
Hrají
Bilel Briki, Bellamine Abdelmalek, Hakim Belkahla, Leïla Chebbi, Jamel Sassi

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Na tuniském venkově se chystá svatba. Ženich je Sofiane, který sice už v Tunisku trvale nežije, ale chce vyhovět naléhání rodičů, aby se oženil. Nevěstou mu je Halima, která už také v Tunisku nežije, ale rodičům se líbí. Vše jde dle plánu, dokud se neobjeví Fouad, Sofianův milenec. Nikdy nebyl na tuniské svatbě a moc touží to poznat.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
8.3(3)
Herecké výkony
 
8.3(3)
Zvuk
 
8.3(3)
Zpracování
 
8.3(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Září 08, 2023)
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
Tak toto bylo pro mě pošušňáníčko vrchovaté. Jednak stylem, Tuniskem, dýchlo to na mě prostředím a i když se jedná o jiný snímek, příběh, tak mi to tím vším připoměno můj milovaný film s Claudií Cardinale LE FIL / THE STRING 2009, také zde na GT uvedený (jistě se na něj podívejte též). Všechno bylo vytříbené, zapadlo do méhé vkusu a korunu tomu nasadil ten úžasný závěr, jak už zmiňuje DongHwa. Tleskám za tuto chuťovku!
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0
Zasvěcovat muslimskou rodinu do vlastní (ne většinové) sexuální orientace asi není nejlepší nápad. Mám-li však dobré přátele, dá se podniknout lecos.
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Koniec bol najlepší som sa musela zasmiať, predstieranie pred ostatnými a priznanie pravdy pred rodičmi v tak vypätej chvíli. Podstatné, že hlavná trojka vedela o čo ide. Celkom fajn snímka. 🙂

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.