Liuben (2023)

klaauddio
Updated Březen 29, 2024
 
6.4 (2)
668 1 2 0
Liuben
Trailer "LIUBEN" - Estreno en cines el 7 de julio.
Liuben

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
109 minut
Původní znění
Hrají
Antonia San Juan, Daniel Grao, Ivan Barnev, Dimitar Nikolov

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

Victor se vrací do Bulharska, kde vyrůstal,  na pohřeb svého dědečka a rozhodne se zůstat celé léto.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
6.4
Příběh
 
5.0(2)
Herecké výkony
 
8.0(2)
Zvuk
 
6.0(2)
Zpracování
 
6.5(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Březen 29, 2024)
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
7.0
Victor je...docela obyčejný, zmatený kluk, žijící v Madridu se starším partnerem, kterého na první pohled zaujme Liuben prodávající melouny u cesty, po příjezdu do rodné bulharské vesnice. Do nejmenšího detailu autentický Róm. Bojidar Iankov Asenov je naprosto dokonalý. Jediné světlo v jinak šedivém snímku.
Celkové hodnocení
 
5.8
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
6.0
V podstatě obvyklý příběh, kdy se gay vrací do místa, kde vyrůstal, aby tam způsobil tragédii tím, že si myslí, že se tam může chovat, jak je zvyklý. Tentokrát zasazeno do prostředí bulharské vesnice.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.