Love Tractor (2023)

Naomi159
Updated Červenec 10, 2023
 
8.4 (5)
2217 1 8 8
Love Tractor
Love Tractor
Love Tractor
Love Tractor
Love Tractor
Love Tractor
Love Tractor
Love Tractor - 트랙터는 사랑을 싣고 | Trailer [ENG SUB]
Love Tractor

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
1 série, 8 dílů, 25 minut
Původní znění
Hrají
Do Won, Yoon Do Jin, Yang Seung Bin, Han Seung Ho

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Hyeon Yul je kluk z města s nulovou schopností přežít na venkově. Cítí se ztracený v životě a tak se vydá do dědečkova venkovského domu. Potká zde Ye Chana, vášnivého mladíka, který miluje farmaření. Zatímco se Hyeon Yul učí o venkovském životě a pomáhá při zemědělských pracích, postupně zjišťuje, že ho Ye Chanova vřelá a přímá povaha přitahuje. Mezi těmito dvěma jedinci, z nichž každý je zatížen vlastními starostmi, se rozvíjí mladistvý a živý venkovský románek plný vzestupů a pádů!

Uživatelské recenze

5 reviews
Celkové hodnocení
 
8.4
Příběh
 
7.8(5)
Herecké výkony
 
9.0(5)
Zvuk
 
8.6(5)
Zpracování
 
8.2(5)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Červenec 10, 2023)
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Roztomilý příběh Seon Yula, který utíká z velkoměsta na odlehlý korejský venkov, aby si zde v dědečkově domě ujasnil své životní priority. Venkovské scenérie seriálu hodně pomáhají, stejně tak obsazení hlavní role Seon Yula sympatickým osmadvacetiletým Kwan Soo Kimem. S druhou hlavní postavou, farmářem Suh Ye Chanem jsem ale měl problém. Ta postava svým přehráváním mě moc neoslovila, a nevěřil jsem ani jeho věku 20 let. Vedlejší postavy jsou ale úžasné. Nejvíc mě zaujala holčička ze sirotčince, a její rozhovor se zraněným Seon Yulem ve třetí epizodě. Předpokládal jsem, že právě ona bude tím spojovacím článkem mezi Seon Yulem a farmářem, a že bude impulzem ke smíření Seon Yula se svým otcem. Tohle byla bohužel jediná vážnější a hlubší pasáž celého seriálu, která nebyla dále rozvinuta. Celkově jsem od seriálu čekal víc. Místy je to jen reklama na traktor Daedong HX 1400
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Úsmev z tváre mi neschádza ani po dopozeraní celej série a každej jej časti. Príjemné, oddychové, čisté, romantické ako balzam na dušu v tomto svete plnom lží, zrád a klamu. Túto priamosť, možno naivitu a jednoduchosť, čestnosť geniálne vo svojej prvotine zahral Yoon Do Jin (Suh Ye Chan) a ten jeho dialekt 🙂, zvykla som si. Získal si moje srdce. Sympatický herec s peknou postavou. 🙂 Jemné čaro Yula (Do Won) pekne ladilo s praktickosťou a priamosťou Chana. Odporúčam pre tých, ktorí sa chcú nadýchať ľahkého, čistého vzduchu.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Strašně se mi líbilo prostředí ve kterém seriál natáčeli. Nádherná příroda, sympatičtí herci a spousta krásné hudby. Farmář Yechan byl naprosto úžasný a ta role mu sedla jako ulitá. Bylo to roztomilé a vtipné - a to já mám ráda.
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
7.0
Hledala jsem oddychovku s notnou dávkou humoru a bylo mi dopřáno svrchovatou měrou. Musím se přiznat, že někdy jsem se smála nahlas. Někdy jsem valila oči - bože, co to měla ta koza za nohy??? (vážně koza, nic v tom nehledejte) Oba herci hráli dobře, chemie byla, hluchá místa nebyla, příroda byla a otravné věci jako fanclub BL nebyly.....takže za mne spokojenost. Mělo to malou vadu na kráse - dílů bylo málo a byly krátké :(
Já doporučuji
(Upraven: Červenec 02, 2023)
Celkové hodnocení
 
6.5
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
7.0
Jednoduchý děj, jednoduchý farmář, jednoduché city, ale o to opravdovější a ryzejší. K...složitému právníkovi s hudebními nadáním, který si na venkově potřeboval ujasnit své životní priority. Fajn oddychovka v prostředí plném zeleně.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.