Low Frequency (2023)

Nioba
Updated Leden 25, 2024
 
8.0 (3)
2863 0 5 8
Low Frequency
Low Frequency
Low Frequency
Low Frequency
Low Frequency

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 séria, 8 epizód, 44 minut
Původní znění
Hrají
Guitar Sarin Tangcharoenpaisarn, Ping Guntapat Kasemsan Na Ayudhya, Bonus Tanadech Deeseesuk, Bright Thanapon Apisuttimaitree, Beam Atichart Lawansathian

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Míra Gay obsahu

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Mon-ov život ako spirituálneho dekoratéra interiérov je plný starostí. Počas dobrých dní pomáha riešiť problémy svojmu príbuznému, ktorý je manažérom hviezd. Potom sa však zapletie s duchom Thames-om, slávneho mladého herca, ktorého telo leží v bezvedomí v nemocnici. Teraz sa zdá, že duch Thames nechce byť len duchom, ktorý príde požiadať Mon-a o ubytovanie, ale zakaždým sa správa ako jeho karma.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.3(3)
Herecké výkony
 
8.0(3)
Zvuk
 
8.3(3)
Zpracování
 
7.3(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0
Nebylo to úplně špatné, ale ani dobré, duchařských příběhů tu máme dost, já se nějak nemohla do sriálu dostat, bylo to chvílemi nudné nevím jestli to bylo režijí, střihem. Pro Guitara to byla první hlavní role a docela si s Pingem sedli. Seriál jsem shlédla až do konce jednou ho vidět mi stačilo.
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
6.0
Námět se mi líbil. Kluci taky hráli poměrně dobře. Koukat se na ně dalo. Úplná slabina byly jakékoliv bojové scény. Hlavně ta velká poslední. Jako opravdu? Ráda jsem to viděla, není to tak, že bych to potřebovala v polovině vypnout, ale myslím, že vícekrát jak jednou není potřeba.
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Milý seriál s pomalším scenárom a podtónom vnímania duší, nesený na vlne spriaznenosti a romantiky. Páčili sa mi aj vedľajšie postavy Ai (Pai Chanakan Daungjan) a Mark (Beam Atichart Lawansathian). Spomeniem aj manažérku Bua a starú mamu, ktoré oživili seriál. Rada vidím i herca Bonus Tanadech Deeseesuk stvárnil tu strážneho ducha i brata a Pete (Bright Thanapon Apisuttimaitree) tomu dal tu správnu šťavu. Napokon ako inak hlavná dvojka na vlne romantiky a úsmevov, mierneho doberanie to im spolu ladilo (Ktorý z nich oslovil vás? Mňa Mon-Guitar Sarin Tangcharoenpaisarn). 🙂

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.