My Brother (2018)

petr12
Updated Listopad 15, 2021
 
5.3 (2)
459 0 3 0

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 14 dílů, 13 minut
Původní znění
Hrají
Nguyễn Hoàng Anh, Nam Mario,

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Vu se přestěhoval spolu s matkou po svatbě k novému otci a bratrovi Phongovi, se kterým ho pojila minulost, aniž by si to uvědomil.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
5.3
Příběh
 
5.5(2)
Herecké výkony
 
5.5(2)
Zvuk
 
5.5(2)
Zpracování
 
4.5(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Listopad 15, 2021)
Celkové hodnocení
 
5.3
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
4.0

Adam´s secret 2 - My Brother je vietnamskou nízkorozpočtovou adaptací thajského filmu My Bromance (Phi chai) a i když samotné jádro zamilování se dvou nevlastních bratrů do sebe zůstává, příběh se postupně košatí více. Herectví je rozdílné, od velmi dobrého (Vu - pozitivní postava zahraná hercem Nam Mario), solidní herectví (zpočátku chladný Phong a Tien, který se v prvních dílech zajímá o Vu, později se rozvíjí jeho vlastní příběh souběžně s hlavními postavami), až po slabší (např.rodiče, zženštilec). Hudba asi nejlepší z celého seriálu, zpracování slabší, celkový dojem takový poloamatérský.
Celkové hodnocení
 
5.3
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
5.0
Líbí se mi seriály s postupným odkrýváním společné minulosti. Zde to spolehlivě funguje téměř do samotného závěru, před kterým se děj zkomplikuje. Vše vrcholí hláškou "To be continued..." Tvůrci využívají osvědčené interiéry a exteriéry i osvědčené tvářičky. Jako celek vše docela funguje.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.