Naughty Babe (2023)

karcikarel
Updated Únor 01, 2024
 
8.6 (4)
2036 1 2 0
Naughty Babe
OFFICIAL PILOT | ดื้อเฮียก็หาว่าซน | NAUGHTY BABE SERIES
Naughty Babe

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 série, 8 dílů, 47 minut
Původní znění
Hrají
Nat Natasitt Uareksit, Max Kornthas Rujeerattanavorapan, NuNew Chawarin Perdpiriyawong, Zee Pruk Panich

Přeloženo

Info
myskalik-preklady.webnode.cz

Tagy

Thacha Wongtheerawit se zasnoubil s Phayakem Chatdechou Chenem kvůli oboustranně výhodné obchodní dohodě. Sladká láska Hia Yi a Khondiao je jako konec romantického románu.

Uživatelské recenze

4 reviews
Celkové hodnocení
 
8.6
Příběh
 
8.5(4)
Herecké výkony
 
8.3(4)
Zvuk
 
9.0(4)
Zpracování
 
8.8(4)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Únor 01, 2024)
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0
Nazrieme do príbehu Khondiao (Nat Natasitt Uareksit) a Yi (Max Kornthas Rujeerattanavorapan), ich životov, spojení ... hrali spolu aj druhý pár v Cutie Pie. Počet dielov stačil na vyjasnenie ich rodinného prepojenia a dohodnutých zásnub, spolužiatia... Osobne ma najviac zaujala úplne vedľajšia postava bodyguardu a asistenta - On (Est Supha Sangaworawong). Sympatický herec. Kto si pozrel Cutie Pie, je celkom fajn, mrknúť sa i na túto dvojicu, priznám, že som ich preferovala viac už v spomenutiej sérií. Stačilo mi pozrieť si jeden krát obe snímky.
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
V úvodu jsem měl pocit, že sleduji remake Love Syndrome, ale od třetí epizody mě tvůrci vyvedli z omylu. Už od samého počátku děj nabere prudký spád od romantické komedie k tajemnu (a pak zpět k romantické komedii). Divákovi se nabízí pohled do dětství Khondiaa a Yi a jejich traumat. Kromě toho se objevuje větší a závažnější problém u Khondiaovy rodiny, která usiluje o peníze a majetek rodiny Chen. Khondiao ale už má dost toho, že ho jeho rodina využívá k manipulaci a ubližování rodině Chen, a vymyslí plán, jak tento problém definitivně vyřešit. U této série se mě líbí, jak tvůrci dokázali udržet vysoké tempo od první epizody až do úplného konce, a diváka neustále napínat. Herci Max a Nat zde podávají výjimečné výkony a jejich chemie na obrazovce je nepochybně vrcholem. A už prosím nesrovnávat tuto sérii s Cutie Pie. Jedná se o úplně jiný příběh
Celkové hodnocení
 
9.0
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
Tak toto se mi líbilo. musím říct že to bylo super sladké, naladěné na Fans BL. ale příběh mě bavil, dokonce si myslím že si mohli odpustit i ty milostné scény a i tak by byl příběh komplet. Jen jsem si říkala celou dobu...Chudák pes. :D
(Upraven: Říjen 25, 2023)
Celkové hodnocení
 
9.3
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
<div>Cutie pie je můj oblíbený bl seroš takže jsem se na spin-off moc těšila, a zklamaná nejsem, vážně jsem se bavila... I červenala 😉 8 dílů je tak akorát, a když pominu nějaké ty zmatky v ději tak je příběh dostatečně zábavný a stojí za váš čas.
Děkuji za překlad!!</div>

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.