Neumatt / New Heights / Nové výšiny (2023)

tomas106
Updated Leden 07, 2024
 
7.4 (5)
1313 2 4 0
NEUMATT - die 2. Staffel (Official Trailer) ab 5. Februar auf SRF und Play Suisse
Neumatt / New Heights / Nové výšiny

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
2 série, 16 dílů, 45 minut
Původní znění
Hrají
Julian Koechlin, Roeland Wiesnekker, Rachel Braunschweig, Benito Bause

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Míra Gay obsahu

Přeloženo

Info
Netflix, www.titulky.com

Tagy

Michi utekl z rodné vesnice před předsudky, nikdo tu neví, že je gay, a tak doufá, že ve městě najde lepší život. Má slibně rozjetou kariéru a jediné co ho trápí, je farmářský původ, který před všemi tají. Když se ale jednoho dne jeho otec zabije a nechá za sebou samé dluhy, musí se Michi rozhodnout, zda se do vesnice vrátit a pokusit se zachránit rodinnou farmu nebo žít svůj dosavadní život. (Kinobox.cz)

Uživatelské recenze

5 reviews
Celkové hodnocení
 
7.4
Příběh
 
8.0(5)
Herecké výkony
 
8.6(5)
Zvuk
 
6.4(5)
Zpracování
 
6.4(5)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Na televizní poměry lehce nadprůměrný seriál. Chvílemi to šustí papírem a snesla by se kratší stopáž nebo 6 dílů místo 8. Příběh graduje a je uvěřitelný, vývoj hlavní tématu - rodinných vztahů - je lehce předvídatelný, nicméně udrží napětí a přinese i pár dojemných okamžiků. Výborní jsou představitelka matky Rachel Braunschweig a Jérôme Humm, který hraje bratra hlavní postavy, Michiho.
K vidění na Netflic.
(Upraven: Červen 10, 2022)
Celkové hodnocení
 
5.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
2.0
Dá se na to koukat. Ale to zpracování mne šíleně ubijelo.
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
perfektní seriál, doporučuji :-)
Celkové hodnocení
 
5.8
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
5.0
Taková rodinka k pohledání :-) Tvůrci se bohužel nevyhnuli ohraným klišé majícím za úkol pouze natahovat děj. Klidně by se to dalo sestříhat o celý díl. Na druhou stranu však musím ocenit skvělý casting - herci byli vybráni ke svým postavám velmi trefně a stejnou měrou to také zahráli. Zatím tedy lehce nadprůměr a uvidíme, kam to bude směřovat ve 2 sérii.
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
8.0
Výborně napsaný scénář plný napětí a zvratů mě nenechal rozhodně v klidu. Když už se zdálo, že se postava konečně vyprofilovala, dokázala vzápětí překvapit, někdy i nemile. Trochu mě jen zamrzelo, že se konec stal vlastně novým začátkem. Julian Koechlin pro mě zcela exceloval, stejně jako řada jiných. Celou dobu mě však podvědomě iritoval.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.