One Room Angel (2023)

petr12
Updated Prosinec 31, 2023
 
7.9 (2)
918 1 1 12
One Room Angel | Official Trailer | What would  you do if an angel appeared in your room?
One Room Angel

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
1 série, 6 dílů, 24 minut
Režie
Původní znění
Hrají
Uesugi Shuhei, Nishimura Takuya, Hasegawa Kyoko, Tanaka Koki

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Míra Gay obsahu

Přeloženo

Info
cz - porcellus, sk - Majk344

Tagy

Bez koníčků, bez přátel, bez milence. Je spousta věcí, které Kouki nemá. Příběh začíná, když Kouki, apatický prodavač v samoobsluze, který se snaží najít smysl svého každodenního života, je pobodán lupičem. Ve chvílích umírání vidí krásného anděla s čistě bílými křídly. V domnění, že byl poslán do posmrtného života, je překvapen, když se probudí a zjistí, že je plně zotavený. Když se vrátí domů, zjistí, že stejný anděl z dřívějška už tam je. Poté, co se dozvěděl, že anděl nemá žádné vzpomínky a nemůže létat, slituje se nad ním a rozhodne se ho nechat u sebe chvíli zůstat.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
7.9
Příběh
 
7.0(2)
Herecké výkony
 
8.5(2)
Zvuk
 
8.0(2)
Zpracování
 
8.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Prosinec 30, 2023)
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Vtipně se tvářící příběh ve skutečnosti maskuje velmi smutný, vážný a depresivní příběh. Je to tak silně specificky japonské, že si vůbec nejsem jistý, jestli tuto sérii doporučit. Pro mě zde dominovala roztomilost herce, který ztvárnil anděla.
Celkové hodnocení
 
8.8
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
9.0
それは金色です (Sore wa kin'irodesu) - je to zlaté. Pozrela som to na jeden šup. V niečom na zamyslenie, pekné pasáže a hlavný protagonista Uesugi Shuhei (Koki) mi v tejto roli sedel. 🙂

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.