Our First Time (2023)

karcikarel
Updated Srpen 08, 2023
 
5.6 (2)
1571 1 3 1
Our First Time
Our First Time
OUR FIRST TIME สตรีมเมอร์หน้าตายกับนายเด็กนวด [FULL MOVIE] ENG SUB [BL] หนังวาย หนังสั้น
Our First Time

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
33 minut
Původní znění
Hrají
Kong Chindanai Boonruang, Night Yodsakon Khamnang

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Srpen 02, 2023
Přeložil

Tagy

Všechno to začalo, když Sud Yod, slavný streamer online her, který měl syndrom způsobený příliš dlouhým sezením, dostal kupón na 2hodinovou masáž hot oil zdarma. V nejslavnějším masážním salonu v Nimmanu se setkal s masérem jménem Num Un.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
5.6
Příběh
 
5.5(2)
Herecké výkony
 
5.5(2)
Zvuk
 
5.0(2)
Zpracování
 
6.5(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
3.0
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
2.0
Zvuk
 
2.0
Zpracování
 
4.0
Po skončení jsem měl na jazyku automaticky větu: "Co to mělo být?", ale jo, jako amatérské video party nadšenců to lze brát. Hlavní postavy připomínají mentálně postižené děti, příběh je velmi jednoduchý a střihač by se měl možná zamyslet nad jinou prací. Ovšem vidět Yodsakona Khamnanga v bombarďácích, do kterých by se s přehledem celý schoval, bez problémů vyvolá záchvat smíchu :-)
Celkové hodnocení
 
8.3
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
9.0
Ak vám dielo po pozretí vyčarí úsmev na tvári, ktorý nie a nie zmiznúť, tak to stojí za povšimnutie. Dej je veľmi jednoduchý. Kong Chindanai Boonruang pôsobil skúsenejšie (to jeho chudučké telíčko ach joj). Usmievam sa ako Num Un (Night Yodsakon Khamnang). Snáď dostanú mladučkí herci ďalšie možnosti ukázať, čo v nich je. Vek spomenutého herca som našla tu https://www.nautiljon.com/people/yodsakon+khamnang.html. Príjemné boli aj zábery z natáčania. Myslím, že sa obom podarilo vtiahnuť nás do odtieňov hanblivosti, prebúdzajúceho sa záujmu, slušnosti a nazrieť aj pod pokrievku chudoby.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.