Pagbigyang Muli (2021)

jiri.twist
Updated Červenec 07, 2024
 
8.0 (2)
1031 2 4 1
Pagbigyang Muli
Pagbigyang Muli
Pagbigyang Muli
Boy Abunda Originals: Pagbigyang Muli (A Short Film/Music Video) (WITH ENGLISH SUBTITLE)
Pagbigyang Muli - Antenorcruz (Music Video)
Pagbigyang Muli

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
25 minut
Původní znění
Hrají
Arnold Reyes, Ely Cellan

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Červenec 06, 2024
Přeložil

Tagy

Na věku nezáleží. Nebo ano???

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
8.0
Příběh
 
8.0(2)
Herecké výkony
 
8.0(2)
Zvuk
 
8.5(2)
Zpracování
 
7.5(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
8.5
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
8.0
Emócie deriace sa na povrch to, čo je dlhšie potlačené a nespracované, druhému mietnute do tváre, vnútorné súboje... Všetko sa tu dá vnímať. Tak ako vo väčšine vzťahov dvojica zmietaná vlastnými boľavými miestami. Vek? Áno rozdiel tam bude aj na rovine fyzickej a tej duševnej, iste tiež. Ako sa môžu stretnúť, spolužiť... Alebo nemôžu? Je to výzva pre každú dvojicu. Pekne zladené s hudbou.
(Upraven: Červenec 06, 2024)
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0
Píseň i film (prolíná se) je o problémech párů s větším věkovým rozdílem, v tomto případě 24 let. Velmi solidní herectví, Arnold Reyes je navíc stále i ve skvělé fyzické formě. Skutečný věkový rozdíl mezi herci je dokonce neuvěřitelných 32 let a Arnold, v době natáčení 56 let, vypadá naprosto úchvatně! Vkusná milostná scéna. V každém vztahu jsou i mráčky, pokud mraky, je to na pováženou. Všechno jednou končí. Dobrý nápad propojení písně, textu a hraného děje.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.