Philippino Story (2013)

karcikarel
Updated Únor 13, 2024
 
9.1 (5)
2071 1 7 1
Philippino Story Cinema One Originals 2013
Philippino Story  (2013)

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
90 minut
Původní znění
Hrají
Mark Gil, Jun Jun Quintana, Nor Domingo

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Únor 10, 2024
Přeložil

Tagy

Filip a Bastian jsou milenci, o svoji lásku však musejí bojovat.

Uživatelské recenze

5 reviews
Celkové hodnocení
 
9.1
Příběh
 
8.6(5)
Herecké výkony
 
9.8(5)
Zvuk
 
9.0(5)
Zpracování
 
8.8(5)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Tento polozapomenutý (ale i oceňovaný) film mě hodně zaujal, nejvyšší známku dávám za herecké výkony. Mark Gil byl Pan Herec (ano, byl...) a soupis jeho rolí je dlouhý jako písnička a zde hraje Bastiana, postaršího malíře. Sekunduje mu jako milenec Junjun Quintana v roli mladého Philipa, za kterou sklidil úspěch na dvou filmových festivalech. A že je to sympatický a postavou zcela nádherný herec snad nezapochybuje nikdo nebo málokdo. Jejich vztah je takový, jaký je a Philip díky své dobrosrdečnosti se snaží pomáhat rodině svého staršího bratra, která dře bídu s nouzí v chudinském slumu, přivydělává penízky svým tělem i s dalšími muži. Snímek mapuje i všechny strasti málo majetných lidiček na okraji velkoměsta, jejich problémy a nástrahy, které život přináší. Příjemně smutné překvapení a ano .... filipínský příběh.
(Upraven: Únor 11, 2024)
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Snímka zrejme nezaujme každého i ja som ju v prvých minútach prechádzala, avšak čím ďalej tým viac a viac sa mi zarývala pod kožu, do hĺbky duše. Počas Bastiánovho maľovania obrazu Philipa ma dostala úplne a dopozerala som ju so slzami v očiach v sprievode krásne zvoleného hudobného doprovodu. Obaja hlavní herci, klobúk dole.
Celkové hodnocení
 
9.8
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
10.0
Philippino Story, je hodně smutný až depresivní příběh, který ve mě probudil silné emoce, kdy musím přemýšlet v jakém světě vlastně žijeme a jak je v našem životě důležitá láska a zdraví.
Jsem spíš komerční divák, raději se bavím a směju než brečím, proto mě typ takhle smutných filmů vždycky odrovná, přesto jsem ráda, že jsem příběh Philipa mohla vidět.
Hudba celý dojem z filmu ještě prohloubí a umocní.
(Upraven: Únor 10, 2024)
Celkové hodnocení
 
9.5
Příběh
 
9.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
9.0
Pěkný, chvílemi až poetický film o vztahu stárnoucího malíře Bastiana s mladým klukem Philipem, který si kromě příležitostné práce přivydělává i prostitucí, aby pomohl rodině svého bratra. Philip ( Jun Jun Quintana ) je krásný kluk s něžným obličejem. Děj nebudu prozrazovat. Za zmínku stojí i minimalistická hudba - klavír + housle - která skvěle podbarvuje děj. Na konci mě ukáplo i pár slziček. Určitě všem doporučuju.
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
9.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
7.0
Škála kvality u pinoy produkce je tak široká, že nelze předem odhadnout, zda budou očekávání naplněna, či nikoli. Philippino Story je takový malý klenot ukrytý v kupce sena, jako ta pověstná jehla. Nabízí niterný pohled na vztah dvou věkově rozdílných partnerů, z nichž ten mladší má spíše materiální potřeby, než citové. Závěr je sice sladkobolný ale do konceptu celkem zapadá.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.