Sin (2021)

karcikarel
Updated Říjen 12, 2023
 
5.8 (5)
1503 1 6 2
Sin
Sin
Sin
Sin
Sin
SIN THE BL MOVIE (2021) | OFFICIAL TRAILER
Sin

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
143 minut
Režie
Původní znění
Hrají
Joshua Benedicto, Evan Arellano, Alvin Fortuna, Zhay Cuevas

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Červenec 05, 2023
Přeložil

Tagy

Pokud je láska největší ze všech emocí, může smýt hřích člověka? Harry, bohatý, osamělý mladý muž, se setkává s uzavřeným a prostým mladým mužem Liamem. Katastrofální první setkání se ukáže jako začátek krásného milostného příběhu.

Uživatelské recenze

5 reviews
Celkové hodnocení
 
5.8
Příběh
 
6.4(5)
Herecké výkony
 
5.0(5)
Zvuk
 
7.2(5)
Zpracování
 
4.6(5)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
6.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
5.0
Samotný počátek se stále opakující se frází "sorry, sir" nenavodil moc příjemnou atmosféru. Následovalo klasické řetězení "srdcervoucích scén" doprovázených tklivou hudbou snažící se zapůsobit na divákovy city. NJN. Klasika. S tím jsem počítal. Aspoň se podařilo závěrečné překvapení. Prostě ryzí pinoy produkce.
Celkové hodnocení
 
6.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
5.0
Príbeh pekný, herecké výkony slabšie- niektoré postavy slabé. Čo ma tak odrádzalo bol Harryho smiech, to ako vážne?
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
5.0
Zajímavý příběh,ale špatně natočený. Divné herecké výkony jak matky,otce i ostatních postav,nevím jak to jinak popsat,bylo to takové odříkávání a přehrávání, sneslo by to poloviční čas 143 minut je fakt hodně,oba hlavní představitelé sympatičtí možná u jiného řežisera a vedení by podali lepší výkon. Moc krásná hudba to bylo asi to nejlepší z celého filmu.
(Upraven: Červenec 06, 2023)
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
9.0
Zpracování
 
6.0
Film filipínský až moc. Příběh by šel, i když i tady by se dalo vytěžit více scénářem, hudba velmi dobrá, jak bývá u pinoy mnohy zvykem. Herectví průměrné, ubírám pět bodů, především některých postav, na začátku vytahoval Harry smích až z paty. Jinak ti dva hlavní mi přišli fajn sympoši, ale nebyli tvůrci dobře vedeni. Někdy až tragédní a hysterické scény a protahování. V kostce: spíše solidní dílko s velkým potenciálem, který nebyl plně využit. Osobně ... zvuk-hudba je v tomto filmu asi tím nejlepším, co ve něm je.
Celkové hodnocení
 
3.3
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
2.0
Zpracování
 
2.0
Typický zástupce céčkové filipínské produkce nepřináší mnoho nového. Příběh je trochu zajímavý, zpracování ale klasické.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.