Station to Station (2021)

karcikarel
Updated Leden 12, 2024
 
3.0 (2)
524 1 4 1
Station to Station
Station to Station
Station to Station
First Look: STATION TO STATION (2022 feature) w/ IndieEye's Matt Cassidy — FILM TRAILER
Station to Station

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
128 minut
Původní znění
Hrají
David Eggers II, Jordan Getty, Cate Luna, Andrew Cawley, Josh Beck, Anthony Henderson, Bobby Slaski

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Tagy

S životem na východě převráceným naruby uniká mladý muž do elektrické anonymity Las Vegas. Když ho zajímavá nabídka přivede na nečekanou cestu, zjistí, jak snadno si věci, které zůstaly nevyřešené, najdou způsob, jak si vynutit své vlastní řešení.

Uživatelské recenze

2 reviews
Celkové hodnocení
 
3.0
Příběh
 
3.0(2)
Herecké výkony
 
4.0(2)
Zvuk
 
2.0(2)
Zpracování
 
3.0(2)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Leden 12, 2024)
Celkové hodnocení
 
4.0
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
3.0
Zpracování
 
4.0
V soukromém tipování jsem odhadoval, že představitel Jordana je tím zneuznalým, téměř renesančním umělcem, rozhodnutým prosadit se na vlastní pěst. Jeho výkon byl fakt slabý. Byly znát ambice hrát na obrovském pódiu. Ale před kameru se jeho pózy a přehnaná gesta fakt nehodila. Mýlil jsem se. Režisér, scénárista...si střihl pouze epizodní roličku. Chápu, že diváci mají rádi pohnuté osudy jednotlivých (herců)rolí. Je ale důležité vyzpovídat většinu obyvatel kamerami prošpikovaného domu? Zvláště, když šlo o klasické příběhy? Děj nenabízí nic zajímavého. Něco k zapamatování. Kromě Tomova "velkého" péra.
Celkové hodnocení
 
2.0
Příběh
 
2.0
Herecké výkony
 
3.0
Zvuk
 
1.0
Zpracování
 
2.0
Další kousek z holywoodskýho filmovýho průmyslu, který nestojí za vidění.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.