The Male Gaze: Fleeting Glances (2022)

tomas106
Updated Listopad 11, 2022
 
6.2 (3)
862 1 1 1

Kolekce 7 krátkých filmů zachycujících okamžik životní změny:

 

La prima volta / The First Time - Náhodné setkání dvou mužů v parku.

 

Kiss Me - Adam a Shay si domluví sex, každý si ho ale představuje trochu jinak.

 

Nidhal - Příběh tuniského emigranta Nidhala o cestě za svobodou.

 

Sparrow - Příběh kluka, který nosí křídla, protože si myslí, že může létat. Za to se mu ostatní smějí. Změna nastane, když objeví pravdu o svém dědovi.

 

I Am Mackenzie - Mac a její kamarád August zkusí první sex, ale něco je špatně.

 

Il posto fra di noi / The Place Between Us - Na chatě v horách čeká Giorgio a Matteo návštěvu přátel z města.

 

Que la nuit s'achève / By the End of the Night - Třicetiletý Karim se žíví jako taxikář. Jeho život je nudně opakující se a noční směny ho postupně vzdalují od rodiny.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
6.2
Příběh
 
6.3(3)
Herecké výkony
 
6.3(3)
Zvuk
 
6.0(3)
Zpracování
 
6.0(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0

Mě se celý tento MIX moc líbil, všechny kraťasy byly zajímavé a tentokráte nemám žádný z nich, který by trčel nad průměrem ostatních, musel bych je vyjmenovat praktricky všechny, hezký zážitek.
Celkové hodnocení
 
6.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
6.0
Společným jmenovatelem všech filmů je strach. V prvním případě jde o krok do neznáma, alespoň pro jednoho ze zúčastněných. To samé, i když v trochu jiném úhlu, se týká také protagonistů druhého příběhu. Strach má samozřejmě Nidhal, mladinký emigrant z Tunisu, i Karim, hrdina posledního filmu, na nějž čeká nejdůležitější zkouška v jeho životě. Plni obav, rozpaků a vnitřního neklidu jsou Mac a August, jejichž přátelství balancuje na hraně neujasněných citů a sexuálních experimentů. Strach prostupuje také příběhem chlapce, který touží létat – hlavní roli v tomto křehkém intermezzu z (ne)dávné historie hraje ovšem dědeček, hrdina z první světové války. I on, jak se zdá, skrýval tajemství, které mělo zůstat nevyřčeno. Nutno dodat, že všechny filmy se od sebe výrazně odlišují – režijně, herecky i tím, jak působí na diváka. Rozhodně se ale nedá říct, že by jej minuly. Mnohé z toho, co se na plátně objeví, vede k hlubšímu zamyšlení, k jakési reflexi potřeb a pocitů druhých lidí.
Celkové hodnocení
 
5.0
Příběh
 
5.0
Herecké výkony
 
5.0
Zvuk
 
5.0
Zpracování
 
5.0
Soubor nijak extra zajímavých filmů, z nichž bych ale žádný nevynechal. Jako nejlepší mi přišel Sparrow.

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.