To kalokairi tis Karmen / The Summer with Carmen (2023)

Drobeczbb
Updated Červen 10, 2024
 
0.0 (0)
186 1 8 0
The Summer With Carmen  (2023)
The Summer With Carmen  (2023)
The Summer With Carmen  (2023)
The Summer With Carmen  (2023)
The Summer With Carmen  (2023)
The Summer With Carmen  (2023)
The Summer With Carmen  (2023)
THE SUMMER WITH CARMEN Trailer
The Summer With Carmen  (2023)

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
106 minut
Původní znění
Hrají
Yorgos Tsiantoulas, Andreas Lampropoulos, Nikolas Mihas, Roubini Vasilakopoulou, Vasilis Tsigristaris

Sekce a rozdělení filmů

Žánr
Míra Gay obsahu
Lokalizace

Dodatečné informace o filmu

Ostatní dostupné titulky

Tagy

Počas dňa stráveného na queer pláži v Aténach sa tridsiatnik Demosthenes ponúkne, že pomôže svojmu najlepšiemu kamarátovi a začínajúcemu filmárovi Nikitasovi s nápadom na jeho celovečerný debut, inšpirovaný udalosťami okolo istého psa menom Carmen.

Pred dvoma letami Demosthenes uviazol v Aténach a riešil zdravotné problémy svojho otca. To mu poslúži ako zámienka, aby sa spojil so svojím bývalým priateľom Panosom. Panos si medzitým zaobstaral príliš roztomilú Carmen, čo čoskoro oľutoval. Podobne sa zdá, že Demosthenes ľutoval rozchod s Panosom. Alebo nie? Obaja priatelia, ktorí sa snažia premeniť skutočné udalosti na cestu hrdinu, spochybňujú pravidlo č. 1 teórie písania scenárov - hrdina, ktorý sa mení - a zároveň otáčajú stránku svojho dlhoročného priateľstva.

Uživatelské recenze

Pro tuto položku nejsou žádné uživatelské recenze
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.