The Third Solar Term / Kudlanka (2021)

karcikarel
Updated Srpen 12, 2023
 
6.4 (3)
1353 1 4 1

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
20 minut
Původní znění
Hrají
Fengyi Xing, Zhu Zhu, Le Duo, Renzhuo Bai

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Je film přeložen?
Ano
Datum přeložení filmu
Srpen 12, 2023
Přeložil

Tagy

Když Qizhe přijede domů na prázdniny, musí hrát dokonalého syna, který na slovo poslouchá maminku. Jedině v noci může být sám sebou a flirtovat na internetu s červenovlasým influencerem. Jejich setkání v reálném světě donutí Qizheho přemýšlet, jestli chce dál vést dvojí život. Není náhoda, že se potkají během třetího solárního měsíce – doby, kdy se hmyz probouzí z hibernace? (Mezipatra)

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
6.4
Příběh
 
6.7(3)
Herecké výkony
 
6.7(3)
Zvuk
 
6.0(3)
Zpracování
 
6.3(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Příběh, který pro mě postrádal to pověsné "něco navíc" byl jinak solidní, vypovídající, mladík sympatický a nejvíce mě zaujal ten příměr s tou kudlankou, to je vlastně na tom dospívajícím klukovi to nejzajímavější.
Celkové hodnocení
 
4.0
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
4.0
Zvuk
 
4.0
Zpracování
 
4.0
Příběh o dospívání, který ničím neurazí, nenadchne.
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
8.0
Pekný príbeh, matka raz pochopí, že jej syn dospieva a mení sa v muža a bude ho musieť pustiť spod svojej ochrany. Syn navonok v niečom ešte mladíček a v niečom už mladý muž, vie, že sa raz bude musieť postaviť sám za seba a uvedomuje si, kto ho priťahuje. Citlivo zobrazená téma, všetko prebieha pokojne ako pomalá premena modlivky. Zaujímavosť o modlivkách https://www.cutemantis.com/o-kudlankach-obecne/ .

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.