Twins (2023)

Nioba
Updated Únor 07, 2024
 
7.9 (5)
5910 2 12 12
Twins
Twins
Twins
Twins
Twins
Twins
Twins
Twins
Twins
Twins
Twins
(Official Teaser) Twins The Series สลับรักนักลูกยาง
OFFICIAL PILOT | Twins The Series สลับรัก นักลูกยาง [ENG SUB]
Twins

Základní informace o filmu

Rok
Země
Délka filmu
1 séria, 12 epizód, 49 minut
Původní znění
Hrají
Frame Ritchanon Sriprasitdacha, Ryan Panya Mcshane, Plub Warawut Saengsriruang, Kong Kooppong Chumnanyong

Sekce a rozdělení filmů

Téma
Míra Gay obsahu

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Jednovaječné dvojčatá Zee a Sprite žijú oddelene svoje vlastné životy. Jeden je úspšený vo volejbale a druhý je úspešný v jiu-jitsu. Jeden žije s matkou a druhý s otcom. Ani jeden nemá ľahký život a má vlastných nepriateľov. Čo sa však stane, ak jedno dvojča musí zastúpiť to druhé?

Uživatelské recenze

5 reviews
Celkové hodnocení
 
7.9
Příběh
 
7.8(5)
Herecké výkony
 
7.8(5)
Zvuk
 
8.2(5)
Zpracování
 
7.8(5)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
(Upraven: Leden 31, 2024)
Celkové hodnocení
 
10.0
Příběh
 
10.0
Herecké výkony
 
10.0
Zvuk
 
10.0
Zpracování
 
10.0
Hodně dobré! Zápletku se záměnou dvojčat nám už v minulosti přinesl seriál Not Me, ale zatímco příběh Not Me se odehrává na politickém pozadí, Twins se zaměřuje na sport a romantiku. Sprite, hlavní hrdina seriálu Twins má dvojče Zeeho, hráče volejbalu, který se intenzivně připravuje na důležitý zápas, po kterém se bude rozhodovat o nominacích do národního týmu. Zee ale po incidentu skončí v nemocnici, a bratr Sprite se rozhodne, že Zeeho zastoupí na trénincích, aby bratra nevyloučili z týmu. Sprite se za každou cenu snaží zabránit tomu, aby kdokoli odhalil jeho pravou identitu. Všechno ale bude jinak... Zkušený režisér (609 Bedtime Story, The Eclipse) zde rozehrává úžasný a nepředvídatelný příběh plný sportu, humoru, napětí a romantiky, který dokáže diváka udržet u obrazovky od začátku až do konce. Každý díl končí cliffhangerem, takže je těžké dát si pauzu. Já celý seriál zhlédnul za 3 večery. Asi nejvíc kromě toho, jak je příběh úžasně vybalancovaný humorem, napětím, sportem a romantikou, se mě líbilo obsazení hlavních rolí téměř neznámými herci. Talentovaný a pohledný Ryan v roli Firsta, který Zeeho/Spriteho nejprve tak nenávidí, a pak kvůli němu tak trpí, nám ukazuje skvělé herectví. Obdivuji i herecké výkony Frameho, jak si poradil s dvojrolí i přesto, že tohle byla jeho vůbec první seriálová zkušenost. Seriál určitě doporučuji. Já se k němu rád brzy vrátím.
Celkové hodnocení
 
7.5
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
8.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0
Začátek seriálu vypadal skvěle, ale postupně to bylo nahoru dolu jak píše ve své recenzi Jirka. I tak mne to nutilo koukat na další a další díly, velká škoda že nebyly více rozvedeny příběhy ostatních přátel, nakousnutím to ve vás vyvolává zvědavost co se děje dál. Příběh Tona,Jacka, Ko,Mikeho i záporáka Tonga který je opravdu sportovec a člen thajského národního týmu ju-jitsu. Hodně se mi líbila dvojice Sam a Thun. Více mi sedla i dvojice Sprita a Firsta.Nějak jsem nepochopila proč se Zoo choval jak se choval, možná kvůli divné matce, nikde žádné vysvětlení možná to mělo být na konci seriálu když dvojčata sestavují puzzle, kdo ví. Určitě Twins nepatří mezi nejhorší seriály a stojí za to se na něj podívat.
(Upraven: Leden 25, 2024)
Celkové hodnocení
 
7.8
Příběh
 
8.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
8.0
Ze začátku jsem si nebyla jistá jestli Twins vůbec dokoukam a nakonec jsem se fakt bavila a těšila se na každý nový díl. Takže seriál má rozhodně něco do sebe a stojí za zhlédnutí.
Škoda, že trochu více nezpracovali na postavach dvojčat, protože kromě ofinky do čela a ofinky na dvě půlky jsem žádný velký rozdíl neviděla. Aspoň že bráchové nebyli oba na kluky 😉.
Hodně se mi líbilo nahlédnutí do života ostatních hráčů a roztomilouš Sam.
Celkové hodnocení
 
7.0
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Zahrať dvojrolu je vždy výzva. Pár Sprite a First mi ladil viac ako Zee a Salmon. Moja srdcovečka bol Sam "tichá voda brehy myje" a má celkom fajn postavu, čo skrýva pod tričkom. Bola som zvedavá, ako to dvojica Sam a Thun dotiahnu. Tom mal celkom fajn účes, "zradca" Ko vyzerá fyzicky veľmi dobre a žasnem koľko má rokov, by som mu pridala pár, pôsobí zrelším dojmom. Filozof Deddeaw tiež nie je na zahodenie. Viac prepracovať niektoré príbehy a dvojice by si žiadalo dlhšiu sériu, resp. lepšie dotiahnutie už načatých príbehov. Oddychovka, ktorá to našliapla výborne a potom taká húpačka a závislosť, nechať to či dopozerať. Neľutujem však čas, ktorý som s touto sériou strávila.
(Upraven: Leden 25, 2024)
Celkové hodnocení
 
7.3
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
8.0
Zpracování
 
7.0
Seriál nebyl úplně TOP, ale měl jednu "divnědobrou" vlastnost. Stále mě přitahoval po každém díle, i když to bylo někdy jak na houpačce. Po úvodním traileru jsem byl nadšen, po pár dílech nadšení opadlo, pak zase nabralo, prostě jako sinusoida, a to je známka pro mě, že "něco" v něm bylo, takový mírný, solidní nadprůměr. Sportovní prostředí, příběh nebyl z mého pohledu dokonalý, nebo bych něco udělal jinak, ale uznávám, jak to chtěli natočit, mnohé postavy nebyly dotažené, málo prostoru, jakoby tvůrci chtěli pobrat kdeco, ale vznikl z toho pro mě takový pall mall některých nedotažeností. Kluků jak psů, ale to bylo nutné kvůli sportovním týmům a paradoxně ze všech těch mnoha herců ten nejhlavnější Frame měl tu postavu nejméně sportovní, zřejmě byl vybrán pro své herecké schopnosti (?) či slaďounký čumáček, ale oproti jiným měl úzká ramínka, paže s bahýnkem místo svalů nebo šlach, jeho protějšku Rayena (First) jsem si už všiml dříve kvůli jeho sportovní postavě v epizodní roli šermíře v Oh! My Sunshine Night (mohl by dělat modní přehlídky tak, jako Nod z Nitimana a OMSN), zaujali mě Thun a Sam (zjevem, prostě hezčí samečci), dívka Salmon se mi zdála někdy trošku "divná", matka dvojčat na facku, na sportovní prostředí tam bylo jaksi moc teplo (moc BL postav).

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.