Two Birds in A Cage (2021)

karcikarel
Updated Říjen 15, 2023
 
6.1 (3)
487 1 2 1
Two Birds in A Cage
Two Birds in a Cage - Short Film
Two Birds in A Cage

Základní informace o filmu

Rok
Délka filmu
14 minut
Původní znění
Hrají
Matthew Homer, Braden j Ligertwood, Kerrin J. Brown, Kyle Elliot, Daniel Lazdinis

Sekce a rozdělení filmů

Míra Gay obsahu
Lokalizace

Přeloženo

Přeložil

Tagy

Když tlak homofobního města a rodiny příliš tíží na bedrech mladého gaye, musí se svěřit svému nejlepšímu příteli a pravé lásce.

Uživatelské recenze

3 reviews
Celkové hodnocení
 
6.1
Příběh
 
5.7(3)
Herecké výkony
 
7.0(3)
Zvuk
 
6.7(3)
Zpracování
 
5.0(3)
Pro napsání recenze se registrujte nebo se .
Celkové hodnocení
 
4.8
Příběh
 
4.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
1.0
Mám pocit, že tvůrci dostali od někoho zadání natočit něco na téma homofobie, tak na to vybrali peníze od lidí a recyklovali s drobnou úpravou to, co bylo už mnohokrát natočeno. Což by nevadilo, protože to je téma, na které je potřeba stále upozorňovat. Jenže když anotace k filmu řekne víc než film samotný, je něco špatně. Jako by se tvůrci tématu báli. Podivný závěr pak už jen vysílá jasný vzkaz: "Diváku, dojímej se, děs se, buď naštvaný, ale neřeš detaily".
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
7.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
6.0
Zpracování
 
7.0
Tak tomuto snímku by som dala ešte pár minút naviac. Nechápem, ako toto môže niekto spraviť niekomu inému. Smutná snímka, herci hlavný palec hore.
Celkové hodnocení
 
6.8
Příběh
 
6.0
Herecké výkony
 
7.0
Zvuk
 
7.0
Zpracování
 
7.0
Co vede ty vylízané buranské homofoby k tomu, aby ubližovali či zabíjeli někoho, kdo je jiný, jako oni, když je nijak nepomezuje, nepřekáží. Navíc tady v tomto příběhu je to postaveno ještě trošku jinak ...

 

Podmínky užívání www.gaytitulky.infoV případě dotazů, potížemi s funkčností nebo náměty ke zlepšení portálu nás prosím kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   ||  erthos (moderátor)  ||  deep (moderátor)  ||  tomas106 (editor) ||  Hadonos (editor). Máte-li podezření na porušení obsahu autorských práv, neprodleně nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. K fungování tohoto webu jsou zapotřebí tzv. cookies, proto svým využíváním této technologie souhlasíte samotným používáním služby (webových stránek gaytitulky.info). Pokud s tím nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránky.